Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Ce telecomanda universala sa iau cu mine?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ce telecomanda universala sa iau cu mine?

Salut!

In concediu intr-o locuinta de vacanta era un televizor dar cind am fost acolo nu era nici o telecomanda. Cu tasta de power de pe el nu putuam sa-l startez. Cu o combinatie de taste totusi am reusit sa-l startez si puteam si sa selectez intre intrari, numai Tuner nu mergea. Nu mai stiu ce televizor era ca a fost acu 10 ani acuma precis au alt televizor.

Acolo nu stiu daca am internet, caut o telecomanda universala cu cit mai multe coduri si cu care pot sa intru in service menu la majoritatea televizoarelor, sa-l pun pe normal nu pe hotel mode.

Ce telecomanda sa iau cu mine?
    1m Offset AL (68,5E - 31,5W), actuator 24", WinTV DVB-s 1.3, Nexus-s 2.1, Skystar2 2.3P, TBS 5925, Positioner: Sat Control PMP 102, V-Box II, Receiver analog "Europa SR 500"

Locatia ramine Palinca City!

intrebare , intrebatoare
    teleservice01

p.s. @ActuatoRRRR ti-am trimis mail de unde poti cumpara
    OCTAGON SF4008 4K the best receiver enigma2 , VU+ultimo 4K,Vu+solo2,Xtrend9200 , Dream500 S , Sky Star HD2 , Antena 1.8 Circulara Al motorizata, Antena 1.6 Circulara Al Fixa Lnb Twin , 2 Antene 1.2 Ofset Fe Lnb Quad , Antena 1.0 Ofset Fe Lnb Quad , Focus Sat Full HD , FreeSat TVR HD

Comment

L-am contactat si a scris ca-i pare rau dar nu poate trimite in Germania.
      1m Offset AL (68,5E - 31,5W), actuator 24", WinTV DVB-s 1.3, Nexus-s 2.1, Skystar2 2.3P, TBS 5925, Positioner: Sat Control PMP 102, V-Box II, Receiver analog "Europa SR 500"

Locatia ramine Palinca City!

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
      THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
      X