Strong 4125E Soft Nou

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 0 (0 members and 0 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Strong 4125E Soft Nou

Ce se aude despre noua versiune de soft pentru str 4125E de pe http://www.croteam-sat.org/aploud/index.php , l-a incercat cineva, cum se comporta, merita pus.

Este sus !

L-am corectat si devirusat ! ... un pic ! si este sus pe RDI ! nu-l pot testa ca n-am pe ce ! dar daca o faci ... da-ne si noua de stire !

Comment

- Nagra AU
      - 6 liste Favorite
      - alte bug-uri reparate.
      Cel putin asa scrie in Txt din arhiva.
      Oare pe 4155Evo merge?
      HD SATELIT BLOG >> FACEBOOK PAGE <<

Comment

@dragonlexus nu te chinui sa incerci soft de 4125 pe 4355 sau 4155 sigur nu merge si poate te alegi si cu un aparat distrus.

Comment

@mihaip sambata sper sa am un aparat ca sa il pot incerca si sa vedem cum se comporta.

Comment

@mihai

Ce ai pus tu pe upload ii RESTORE. Spune-i la @Fanta sa-ti mai aloce niste megalahiii ... sa mai ia de prin alte uploaduri moarte.

Versiunea este intradevar v1.04 si se compune din:

1. FULL UPD = pentru trecerea de la versiunea 1.0 la 1.3 asta mai mult seamana cu un RESTORE
            2. UPGRADE = pentru aia care nu au deloc CONCORD pus pe receiver
            3. UPDATE = pentru aia care au pus deja CONCORD 1.03

Ciudat fisierul ala READ ME ...

Ma apuc acum de un KAMIKAZE ....

Comment

Asta e !

Am pus acolo ! full update ! ca altfel nou nascutul nu poate ca n-are versiunea 1.03 !

Comment

@mihaip

Totusi fisierele alea din full update ce ai pus tu mai degraba seamana cu un RESTORE ... Trebuie sa verific ... Am luat arhiva completa de pe CROTEAM ...

Ma pun pe treaba ...

Comment

Maiii ... ii ciudata rau arhiva aia de pe CROTEAM ... apesi fisierul executabil si cere 1.03.bin ...

Mihai ... intradevar ... ce ai pus ii bun. Dar se intoduce versiunea 1.04 prin procedura de RESTORE. Trebuie sa ai pe receiver 1.03 ... in caz contrar nu merge. Eu am testat pe D3C 6304. In meniu apare 1.04, dar nu gaseste nici un program. Se pare ca ce ai publicat tu este numai pentru 6303 ... deocamdata concluzia asta o pot trage ...

Mai sap ....

Comment

Problema cu ORF de pe Astra s-a rezolvat sau tot "negru" ?

Comment

Working...
                    X