POLSAT FIX for GS6900, KAON 200Z, KSC 570, SRT 6xxx

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

POLSAT FIX for GS6900, KAON 200Z, KSC 570, SRT 6xxx

enjoy them on http://www.croteam-sat.org/aploud/index.php

Iti multumim energyps2. Se pare ca energia ta e inepuizabila . Nu te intreb de unde atata ...energie?. Daca ne dai o solutie pentru nickeloeon nl. sau tv cabo ai mai mult decat multumirile noastre...

Noi cei din linia din spate

SERIO
    ...

Comment

Intr-adevar, merita toate aprecierile noastre!
      Numai bine, @energyps2!

RO (BV), 2.2M (Ku&C), 1.2M (Ku, HH), 95'E - 45'V, Deviser S-30 Sat Meter, Amiko X-Finder DVB-S/S2 & T/T2, LG DVB-S/S2 4K,
      Onkyo T-4711, Technics G-70, Grundig Satellit 500, Tecsun PL-660, Sangean ATS 909X, FM Yagi 5 el., TV Yagi ATX & Angel.

Comment

Strong 4xxx

Pentru strong 4xxx nimic ?

Comment

firmware-ul de la 4xxx (concorde) e compresat intern
          daca imi dati utilitar de compresie/decompresie la LAZER si la 4xxx modific la zii si pt ele.
          6xxx si KAON sunt necompresate si fara crc si GS 6900 am primit un compresor/decompresor special pt el ce imi permite sa lucru in el.

Comment

energy face AU noul patch pentru POLSAT? ca stau cu ochisori in aer si nu vaz nimic....macar sa stiu sa pun eu keytzele...

Best Regards
            Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
            La fel si cand esti prost ...
            __________________________________________________ _____________________________________________

Comment

Cu siguranta face AU... numai ca acum, cu ultimul patch, trebuie asteptat mai mult!
              Eu folosesc exclusiv ANIMAL PLANET si am un AU relativ rapid 20-30 secunde

P.S. Inainte mergea rapid pe Playboy...

RO (BV), 2.2M (Ku&C), 1.2M (Ku, HH), 95'E - 45'V, Deviser S-30 Sat Meter, Amiko X-Finder DVB-S/S2 & T/T2, LG DVB-S/S2 4K,
              Onkyo T-4711, Technics G-70, Grundig Satellit 500, Tecsun PL-660, Sangean ATS 909X, FM Yagi 5 el., TV Yagi ATX & Angel.

Comment

oka rz+ .... o sa incerc si eu diseara pe Animal Planet....multam de info....

Best Regards
                Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
                La fel si cand esti prost ...
                __________________________________________________ _____________________________________________

Comment

Working...
                X