PCHOME.RO

Collapse

coship

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

coship

cine are schema de la cablu RS 232 ca am pierdut cablu si nu-l mai gasesc
    stiu ca era ceva de genul 2-4 3-3 si nu mai stiu multam
    Ilusion.Clarke-Tech 2100/2500/3100/5100,Ilusion,Vantage,AbIpBox,Unixbox,Doulabs importator ,cas3 ,etc....

1-5, 2-4, 3-3, 4-2, 5-1, 6-9, 7-8, 8-7, 9-6.
    Iti trebuie 2 mufe (9 pini) mama, le pui cur in cur si faci punti, pinii vin exact unul in dreptul celuilalt. adaptorul astfel obtinut poti sa-l folosesti cu un cablu serial pin la pin (mama-tata).

Comment

coship cdvb 2300A

Ceau, stiti cumva un soft recent pentru coship cdvb2300A care deschide tps si csat in acelasi timp? Acum am TPS si restul pe hotbird dar nimic pe astra (13emerue, ab1, cine..., nba+, disney, etc...). Stiu ca exista soft pentru csat dar nu face tps in acelasi timp. Are cineva un soft care le face pe amindoua simultan? Multam.

Comment

gasesti aici http://www.movieturk.com/uruntanitim/coship.html
        dar vreau sa te intreb ca am schimbat eu unul la 5300A si la sfirsit mi-a dat eror o , se poate face ceva sa-l readuc la viata ca e mort ?Si daca da care e procedura exacta si cum se face
        Ilusion.Clarke-Tech 2100/2500/3100/5100,Ilusion,Vantage,AbIpBox,Unixbox,Doulabs importator ,cas3 ,etc....

Comment

am reusit sa fac adica sa-l readuc la viata pt. cei care aveti probleme de acest gen intrbati fara rusine si va ajut,nu este atat de complicat este vorba de ce se face ca sa inviie

Comment

Working...
          X