Receptor digital CDVB5300A dual cam si decodarea...

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Receptor digital CDVB5300A dual cam si decodarea...

am un model de receptor digital cdvb5300a si un patch ce contine 2 fisiere, precum si softul aferent. Din analiza softului reiese ca acest tip de receptor ar putea sa decodeze cate ceva . am instalat patch-ul , se instaleaza ok, dar de decodat... LULA . poate ma poate ajuta cineva...

ATUNCI FACI MENU 7799 DUPA CARE TREBUIE SA-TI APARA EDIT CODE SUB COMON INTERFAACE ULTIMUL IN DREAPTA DACA APARE TOTUL E OK.. SUCCESS!
    Ilusion.Clarke-Tech 2100/2500/3100/5100,Ilusion,Vantage,AbIpBox,Unixbox,Doulabs importator ,cas3 ,etc....

Comment

e ok merci, merge

e ok !

Comment

merge ok, doar cu mentiunea ca trebuie tastat alt cod.....(

Comment

Care e codul bun?

Comment

Aveti cumva vers 2.04R pentru receiver cu bootloader B21 ?
            Am gasit 2.04R dar pentru bootloader B36, si nu merge pe al meu care are B21.

Eu am gasit numai 2.02R pentru B21 (codul de activare pentru asta e 7799).

Cu respect,

Mendo

Comment

codul bun

la mine merge codul "1234" din telecomanda, iar bootloader-ul este de tip fisier "upgrade 3.2 .exe" care are totul in el, de la upgrade soft receptor si pana la editare chei si scriere in receptor

Comment

versiunea de soft

versiunea de soft pe care o am pt receptoare este B3902 din 29.10.2004

Comment

Working...
                X