PCHOME.RO

Collapse

digitallworld ok tps multivision,tv cabo.eurosport,etc.

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

digitallworld ok tps multivision,tv cabo.eurosport,etc.

merg toate ,nu merge conax dar are si key conax
    tot 100% incercat de mine eu lucrez de aproape un an cu digitallworld si functioneaza (apropo cit costa in ro)

www.allstb2000cjb.net
    Ilusion.Clarke-Tech 2100/2500/3100/5100,Ilusion,Vantage,AbIpBox,Unixbox,Doulabs importator ,cas3 ,etc....

STELROB:si eu am cumparat unul de vre-o luna nu am manual la el si nu prea stiu ce poti decoda cu iel daca vrei sa ma ajuti putin.Multumesc mult.Aparatul este SCI-4100

Comment

pt digi -4100 incearca sa descarci softu de aici si apoi mai vorbim

www.allstb2000.cjb.net si descarci modelul tau dupa aceea intra iara aici si i-ti spun toata procedura dar ai uitat sa-mi spui cit costa un aparat
      Ilusion.Clarke-Tech 2100/2500/3100/5100,Ilusion,Vantage,AbIpBox,Unixbox,Doulabs importator ,cas3 ,etc....

Comment

sau mai simplu intra pe [email protected]

Comment

am dat pe aparat 139 euro nu stiu daka merita sau nu.pe langa asta mai am un Nokia 9800s si un Dbox2 antena 1,20 cu motor.(Locuiesc in Germania).

Comment

merita sa sti dar fa cum ti-am sous si intra la adresa de mai sus si schimba softu. cred ca te descurci ? daca nu am sa te ajut eu intra pe skype steliant4234 ne auzim aici si te ajut cu placere

Comment

Hmmm ... la 50 de euro aveatzi un STRONG 4125 Evo care deschide acelashi lucru ...
              ... sau mai puneatzi 20 de euro shi luatzi DREAMBOX500 sau DBOX 2 NOKIA ...

Bafta,

Comment

mersi mult am bagat softul si si pot sa vad TPS Multivizion Polsat.In afara de acestea ce mai merge daca ............................Inca o data Meri frumos

Comment

daca ai o motorizata incepe pe astra si termina cu ultimul care il prinzi si uita-te si tu ca nu mai tin minte care sunt ,stiu ca sunt mullllllllllllte!

Comment

Working...
                  X