PCHOME.RO

Collapse

Cica... driver nou pt ss2

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 0 (0 members and 0 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Cica... driver nou pt ss2

http://www.bbti.us/download/windows/...4PC_4_2_10.zip

P.S:nu l-am incercat inca
    500+7020+8000
    www.bridalevents.ro
    www.lebada.ro

Daca-l incerci si constati ca merita folosit, zine si noua ce sicum.
    Eu ma-m declarat multumit pana acum de 4. 2.8 !
    Sa auzim numai de bine!
    2 x 1,2m/offset+offset 0,85 si de 0,6m; ProLink/USB+SS2+SS2/USB; Strong 4400 cu Via+Irdeto1.06; Humax F1 FTA; 2 x Hyundai Digitv.
    TOTUL se plateste !

Comment

2.3 > 4.2.10.9999 , nici o diferenta fata de vechiul meu 4.2.2 ....

Comment

A incercat cineva sa faca Download cu driverele astea noi pe versiunea 2.3 MErge

Ca daca nu merge atunci nu il instalez nici de curiozitate

salut,respect maxim

Comment

merge ,dar nu pot sa spun daca mai bine decat 4.22 sau 4.28 .se poate face download sau navigare pe net.
          il am de 24 ore pus pe 2 calc si nu am observat probleme.
          singura diferenta fata de 4.28 pe placi 2.6b este scaderea indicatorul de semnal indicand la fel cu 4.22 si binenteles la rev 2.3 creste semnalul .
          curios e ca sr la rev 2.3 pe eon e 27531 iar la 2.6b e 27500 parca la fel era si cu 4.22.

Comment

s-a renuntzat la afisharea semnalului de 99% la tot ce era peste 70 deci se poate face un fine tune la antena
            totushi curios e faptul ca la 0 semnal arata 28%
            intradevar la mine e o compilatzie sys-ul de 4.2.10 shi restul de 4.2.8 iar tehnisatuin aceatsa configuratzie s-a resemnat arata 100 peste tot

Comment

Parca e altfel cu driverele astea faza e ca am obs la progdvb cand schimb canalul imi arata 0% desi este mai mult si imaginea tot intra ( si arata diferit semanlul ceva mai mult decat pana acum), cat despre down prin sat cu acest driver nu am observat probleme deosebite numai ca trebuie instalata si aplicatia server4pc fara de care nu merge. Bafta!
              P.S am uitat sa mentionez ca am ss2 rev 2.6b

Comment

Working...
              X