PCHOME.RO

Collapse

Thor cu ss2...

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Thor cu ss2...

Salut,
    patzesc o kestie ciudata.
    Anumite programe de p acelasi transponder imi intra cu intreruperi /pacaituri pe sunet desi semnalul e relativ strong
    49%.
    Exemplu :
    Pe transponderul cu Private Gold /Private gold intra cu intreruperi iar programele bulgaresti/rusesti de pe acelasi transponder intra ok .
    Ce e ciudat e ca nu se intimpla mereu aceasta kestie ci numai in unele zile/ la aceeasi putere in semnal.

stie cineva care ar fi cauza?

Kestia asta o patezesc si pe progdvb si pe mytheatre.

CONFIRM...E o ciudatenie...
    Salut Prieteni!

Comment

eu de ieri nu mai vad nimic pe thor...doar citevacare banuiesc ca sint fta..am my Theatre 2.76 yankse 1-21.0.TT banuiesc ca imi trebuie un softcam de azi ceva...cu keyle updatate...unde gasesc asa ceva ...un softcam cu care sa imi mearga si mie thorul ca pina ieri?
      Multumesc frumos pt orice informatie

Comment

@edy
        keya 20 pt conax se gaseste la sectiunea rdi-romana->"key`s numai aici se pot posta".motivul pt care nu iti pot scrie pur si simplu keya este chiar cel indicat de titlul topicului la care te trimit.

bafta

Comment

ok,dar unde bag key -le?
          imi poti trimite un softcam cu keyle care functioneaza la ora actuala pe mail la [email protected] pls?

Comment

edy_smf ti-am trimis prin mail un softcam cu conax-ul! Sa-mi spui daca l-ai primit si daca iti merge !La mine merge!

Comment

merci mult,dar se pare ca nu merge
              deci pt thor m-ar interesa kiosk-urile in mod special

Comment

ai un mail si de la mine

Comment

Multumesc mult la toata lumea care mi-a trimis mail,mi-au fost de ajutor pina la urma,acum si-a revenit totul la normal

Comment

Working...
                  X