PCHOME.RO

Collapse

Canale Romanesti Vizionabile in USA???????????????????

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Canale Romanesti Vizionabile in USA???????????????????

salut!
    am tot cautat in forum dar se pare ca problema vizionarii programelor romanesti in US nu s-a dezbatut prea tare ! se pare ca nu prea sunt cereri !..anyway..are cineva idee daca se poate folosi SS1 sau SS2 in usa ? se pot dec*da canalele romanesti in USA Se pot gasi cheile?
    Codarea este NagraVisi*n Daca cineva ma poate ajuta va rog email la [email protected]. De asemenea daca cineva are nevoie de ceva ce nu se gaseste in RO sau Europa si eu am cum gasi aici , pot sa ajut !
    tks guys![/b]
    You cant catch more flies with honey than you can do with shit !

Salut. De mers teoretic tre sa mearga. faci acelasi lucru ca pentru orice alta decodare si cu key bune totul ar trebuii sa fie ok. Daca nu incerci chiar ca nu poti afla raspunsurile. posibil ca cei care fac acest lucru sa nu zica nimic sau poate nuau vazut postul tau. Eu zic sa incerci, mai ales daca ai deja o antena montata.

Comment

Re: Canale Romanesti Vizionabile in USA?

tks!
      am sa mai urmaresc topic-urile forumului ..poate se vor arata mai multi interesati de aceasta problema ! Da r se pare ca nu pres sunt romani prin USA care ar vrea sa vizioneze aceste programe !>>>asta e ! Multumesc pt reply !ill see ya later !

Comment

noroc

Hi! georgegsm mere bine eu stau in nord westul canadei si mere ss2 win-han si nexus si merg si receivere cu cam si card
        aici in rdi sa scris cum merg mai cauta in urmā
        cartof
        sigpicwww.romaniidinedmonton.ca

Comment

Re: noroc

tks potato two.... nice nick am sa mai rasfoiesc forumul ! Eu locuiesc in Seattle Washington si cred ca mergem pe acelasi satelit ! deci mai mult ca sigur ca voi avea rezultate! Tks again!

Comment

Working...
          X