@ALTXRO - AltDVB

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

@ALTXRO - AltDVB

Stiu ca am mai intrebat, dar nu mi s-a raspuns!
    Altxro, ce se intampla cu posturile bulgaresti (radio+TV) de pe Thor 0,8 W de nu merg cursiv? Radio 1, Fresh, FM+, Milla merg cu intreruperi enervante, City nu merge deloc, iar pe TV toate se incurca de numa' numa'. As dori si eu o explicatie tehnica (ce are streamul respectiv) si daca se poate face ceva de catre mine sau de catre tine (update or something). Am pus update-ul FFDecsa (ca fara el radiourile erau moarte complet) si folosesc Cyberlink pe video si AC3 pe audio, dar am incercat si Intervideo (audio + video) si nimic. Se poate face ceva ca ma dispera? In rest softul e foarte bun, se misca repede, dar mai are si alte neajunsuri (nu stie AC3, nu are scurtaturi customizabile de la tastatura) dar care nu sunt atat de suparatoare ca cea descrisa mai sus.
    Sper ca mi se va raspunde de data asta. Ce Dumnezeu, incerc sa folosesc un soft bun in locul altor balarii si ma impiedic de maruntisuri?

Salut ! Am raspuns mai demult la problema cu sacadarea.
    Uite aici un link mai recent : http://www.********.com/f2/viewtopic....6917&start=219
    Urmatorul AltDVB o sa stie si AC3 & Hotkeys & multe altele

[Altx]

Comment

OK! Multumesc mult pt raspuns! Astept cu nerabdare...

Comment

Sa inteleg totodata ca nu pot face nimic, nu? Totul este "inside".

Comment

treaba buna altxro!

Comment

abia astept toate cele bune

Comment

Working...
            X