Care SS2 ???

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Care SS2 ???

Care SS2 sa cumpar, primele generatii sau ultimele ?(este vorba de SS2 nu SS1)
    Pot astea noi http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...category=38865 tot ce pot si primele ?
    am citit odata ca au facut o mica modificare in ele, ma intereseaza daca merg astea noi cu WatchTVPro si daca decodeaza tot ce se mai poate decoda

mersi
    ....... JonySimic .......

Cu Watvchtvpro nu merge decit SS1. Exista o versiune de test care merge cu SS2 dar pina la urma este un test.
    Dar sunt celelalte programe care merg cu SS2 foarte bine: ProgDVB, MyTheatre etc.
    De decodat merge tot ce se mai poate decripta la ora actuala, si cu SS2 cu SS1.
    Pentru download prin EON SS2 este the best, mege si cu SS1 dar mai greu.

Comment

nu trebuie sa mearga cu WatchTVPro , ma intereseaza daca ultimele/mai noi merg tot asa de bine ca si primele generatii de SS2 ? sau sa schimbat ceva la ele.

mersi
      ....... JonySimic .......

Comment

Exista doua versiuni de ss2: ver. 2.3 si ver. 2.6b.
        Eu am SS2 2.3. Aceasta se incalzeste destul de mult. Unii i-au pus ventilatoare ca sa o raceasca. Eu nu am avut probleme de genul asta.

Cei care le-au testat pe amindoua spun ca noua versiune, adica 2.6b, se incalzeste mai putin (sau deloc) si ca ar avea tunerul mai sensibil.
        Altii spun ca merg la fel si ca doar nu se mai incing asa de mult.

Oricum decodeaza amindoua la fel de bine.

Comment

Working...
        X