Sky UK

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Sky UK

Pot prinde cu un dvb pentamedia [email protected] sky one folosind vreunul din programele existente ?

Daca nu ... se poate prinde cu un skystar? Daca da , cam ce programe ar trebui sa folosesc si pe ce satelit ? Multumesc.
    coffero

Categoric NU ! nici o sansa .

Comment

Nici o sansa cu [email protected] sau nici o sansa sa vad chiar cu skystart skyone ?

Daca nu e nimic de decodare, stie cineva de unde as putea sa cumpar un abonament?
      coffero

Comment

Nici o sansa de decodare cu [email protected] , incearca peste circa 2 luni la www.paytvcards.com

Comment

dar cu un skystar 2 ?
          coffero

Comment

nu stiu sa fi spart cineva pana acum pachetele britanicilor de pe 28,2 E ,ma refer pentru skystar2

Comment

re

Din cate am citit pe un alt forum Sky UK este spart dar din pacate la nivel comercial, adica tot pe bani.

DM500S Offset Al 1.4m LNB Invacom 0.3dB + 1 X DIGI TV + 2 x DOLCE

Comment

Nu ar fi problema sa fie pe bani, doar sa nu fie extrem de scump. Unde ai vazut informatia ?
                coffero

Comment

si eu sunt interesat de skyuk
                  astept 'oferte' pe PM. multumesc

Comment

Si eu astept oferte in PM!

[/img]almasentenciada1fm7zq2jz[1][/img]

Comment

Dar antene de 2.5-3 metri aveti pentru SkyUK ?

Comment

din cite am vazut abo la sky e cam 40 sterline / luna + evenimentele.
                        pentru 10 oameni cu cite 100 euro/ an nu ar fi chiar asa de greu de luat, totul e sa mearga intradevar sharingu.
                        antene mari si ieftine ... aici e o oarecare problema dar cu putin efort se poate rezolva si asta.
                        pe ebay uk am vazut ceva indicatii legate de modul de a avea access la evenimentele ppv ublind prin meniul aparatului.

Comment

********* de ce ne trebuie antene de 2,5-3 metrii pentru Sky? Okay, eu nu am access la Sky, insa daca dau Scan la satelitul Eurobird1 imi intra totul si SkyBoxoffice si SkyMovies, Si SkyOne, si toate canale Discovery si totul. Si am antena de 1,1m si locuiesc in centrul tarii. Singurul lucru care nu-mi intra este satelitul Astra de pe aceeasi pozitie, satelit pe care sunt canalele BBC... Insa SkyUK imi intra fara grija cu semnal peste 60%, si chiar urmaresc de multe ori ceea ce este FTA acolo. In acest moment merita urmarit Nickelodeon, dar la sfarsit de saptamana a fost FTA si Discovery Channel +1. Mai este un post superb de muzica acolo numit The Vault ...

Comment

NU cred sa iti intre Astra 2D

Ultima linie din exterior este 120 cm ...

Pe Astra 2D sunt 10 transpondere SkyUK + 5 transpondere BBC

P.S. The Vault este pe Eurobird

Comment

mda. ai dreptate. insa ce pierzi? ceea ce merita este ITV si Disney Channel UK ... restul de canale faine este pe Eurobird care se prinde aici. Deci nu este catastrofa

Comment

Working...
                              X