PCHOME.RO

Collapse

semnal astra

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

semnal astra

sa traiasca ******** forum
    poate cineva sa-mi zica ce semnal ar fi normal pe astra la barsov?
    eu am 45%-50% la prosieben austria si 0% la DSF cu progdvb. am antena dereglata sau copaci in drum oare. Am citit in forum ca brasoveni vad fara probleme astra HD sau prosieben HD. eu nu. dealtfel se mai poate decoda ceva pe astra inafara de ce se poate cu softcam mach1.
    sarut mana

ps. am uitat sa zic. Antena 1.90 invacom 0.3 skystar 2.3

Ar trebiu sa ai un semnal mult mai mare.

Insa Skystar 2 are un tuner cam slabut.

Eu in Brasov cu o Antena de 1,4 am pe Dsf - Pro 7 Germany cam 25% si pe Zdf - Pro 7 Austria 70- 80%.

Bye
    1x DM 800 HD 1x Dm 8000,Parabola 1,4 Al, Local Card: Hello HD,DiGi Hu,Upc Hu,Sky IT,Sky DE / All Full!

Comment

merci mult, inseamna ca am o problema.poate poti sa-mi recomanzi pe cineva care sa se uite la antena s-o regleze. cu decodatu nu ma ajuta nimeni?

Comment

cu antena nu te pot ajuta.Dar cu decodatul depinde ce anume vrei sa decodezi?Ce folosesti? s2emu sau yankse? pe care astra esti? din cate ai zis presupun ca esti pe 19,2. Spune si tu ce programe vrei sa vezi si sa decodezi si mai vb.

Comment

in mare le folosesc pe amindoua si n-am avut nici probleme cu ele, dar prem*ere taqu*lla sau kios*urile n-am reusit nicicum. poate poti sa-mi dai un hint.

Comment

cine ti a zis ca in prezent se decodeaza premiere cu s2emu sau yankse?sa inteleg ca te intereseaza programele cu filme?

Comment

nu mi-a zis nimeni, speram si eu. daca nu zi-mi cu ce te rog

Comment

pe astra se decodeaza doar cryptarile cu 1 in coada...deci foarte putin !

ichsehwaswasdunichtsiehst

Comment

sarut mana.astept in continuare

Comment

Ia legatura cu maestrul Gogi, prin PM si sigur te ajuta, eventual iti si vinde ceva din oferta lui nelimitata.

AICI

Comment

La reglatul antenei te ajut chiar eu

Restul in Pm
                      1x DM 800 HD 1x Dm 8000,Parabola 1,4 Al, Local Card: Hello HD,DiGi Hu,Upc Hu,Sky IT,Sky DE / All Full!

Comment

Working...
                      X