PCHOME.RO

Collapse

focus sat pe thor 1w

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

focus sat pe thor 1w

de cateva zile cei care vor sa lanseze noul sistem tv digital, FOCUS SAT, emit pe Thor, 1W. Am inteles ca pachetul initial va fi de 25 programe, dintre care marea majoritate romanesti. Vor folosi un sistem de codare Conax. Stie cineva mai multe ? Va putea fi decriptat ? (s2 emu)
    benix

Faci greseala dupa greseala.
    1.Pui intrebari fara sa cautzi mai intii, poate raspunsul a mai fost dat
    2.Nu ai rabdare
    3.Postezi de multe ori, inutil, cred, poti aduna toate intrebarile intr-un singur post
    4.Pui in discutie decodarea unui pachet romanesc pe un forum romanesc. Or fi multe lucruri ilegale prin occident aici, dar asta e ilegal in Romania. te sfatuiesc sa nu mai revii, sau , daca te preoucpa, sa-i scrii cuiva (sa nu te prind ca mie) un PM! Private message!

Comment

scuze, nu se mai intampla. Incepator dhe
      benix

Comment

Re: focus sat pe thor 1w

Originally posted by benix
        de cateva zile cei care vor sa lanseze noul sistem tv digital, FOCUS SAT, emit pe Thor, 1W. Am inteles ca pachetul initial va fi de 25 programe, dintre care marea majoritate romanesti. Vor folosi un sistem de codare Conax. Stie cineva mai multe ? Va putea fi decriptat ? (s2 emu)
        va merge cu s2 MUMU sigurat
        iar daca esti din ro rushine ca vrei sal hackuiesti
        macar la inceput trebuie sustzinutzi...ca am ajuns ca in congo...navem shi noi un pachet pe sat...bine ca au bulgarii

Comment

Corect

VA ROG SA INCETATI DISCUTIILE DESPRE PACHETELE ROMANESTI

100% CORECT GHETTOMAN SI HGFDGFUI.

CU RESPECT.
          Salut Prieteni!

Comment

s-a lansat pachetul de programe romanesi. Se fac teste pana pe 10 01.2005.Vizionare placuta

Really ?
            Closed.
            benix

Comment

Working...
            X