subtitrare tv1000 east!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

subtitrare tv1000 east!

poate sa imi spuna si mie cineva daca tv1000 east, care emite pe sirius are subtitrare in romana? ca eu m-am uitat si nu am gasit nicaieri pe teletext. dar am citit intr-o revista are subtitrare la pag 689.
    Bravo J.

subtitrare tv 1000 east !

Am incercat in mai multe moduri dar nu am reusit.In revista Info satelit scrie ca are sub.la689 test dar nu am vazut niciodata,ar fi fain,sant filme bune.Apropo de ce nu-mi merge tot timpul subtitrarea pe bbc prime de pe HB?

Comment

nu stiu sa iti dau un raspuns despre bbc. nu prea am mai dat de mult pe satelitul asta. acum stau mai mult pe eutelsat de cand am descoperit fdsreceiver-ul
      Bravo J.

Comment

Re: subtitrare tv 1000 east !

Originally posted by alecu
        Apropo de ce nu-mi merge tot timpul subtitrarea pe bbc prime de pe HB?
        Nu toate materialele de pe BBC Prime sunt subtitrate in limba romana. Programul in gasesti pe teletext (s e trecut cu R ce e in Ro)

Comment

Cum scot fdsreceiver de pe your offers?.Nu reusesc sa ma inregistrez din cauza unei parole sau cod.Explicati-mi va rog cum sa fac.In afara de fds receiver imi mai trebuie altceva pt download?
          Mersi

Comment

Re: subtitrare tv 1000 east !

Originally posted by alecu
            Cum scot fdsreceiver de pe your offers?.Nu reusesc sa ma inregistrez din cauza unei parole sau cod.Explicati-mi va rog cum sa fac.In afara de fds receiver imi mai trebuie altceva pt download?
            Mersi
            ce legatura are asta cu subtitrarea de la tv1000
            sunt destule topicuri pe tema asta, citeste-le

Comment

Are legatura pt ca gabipopa (cel care a intrebat prima data de sub.la tv 1000)m ia raspuns prima data si el foloseste fds receiver

Comment

@alecu -> nu are nici o legatura. ai inteles tu gresit. eu am zis ca nu prea am mai dat pe hotbird, de cand am descoperit fdsreceiver-ul si m-am mutat pe eutelsat w3, si imi merge sa downloadezi.
                Bravo J.

Comment

Working...
                X