PCHOME.RO

Collapse

Am schimbat driverul si...?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Am schimbat driverul si...?

Salutare
    Nu am mai posta de mult dar nu ca nu as avea si probleme ci din cauza celor 10 ore prin Connex.Cine are cunoaste problema
    Intrebarea este urmatoarea, am schimbat driverul vechi la placa ss1 cu cel nou 2.17d si nu "simt"nici o schimbare
    Si inca una - am probleme cu 12480 pe Astra unde se gaseste dsf-ul care in unele momente ale zilei oscileaza la calitate 100-58-0 cu semnal 80 si nu se poarte urmari Am patit si cu multiv pe Hb la aceeasi antena de 1.60*1.45 dar m-a lasat.Am verificat toate legaturile.mai ales ca am diseq 1-4 dar si un cablu lung de 25 m cu o vechime de 11 ani
    Poate si din cauza unei anumite perioade a anului pt.ca nu s-au mai inregistrat aceste probleme
    Despre tunerul placii numai de bine referitor la o postare mai veche a unui posesor de ss1 rev.1.5 ,doar poate o "gaura" la 12480 si pe Astra si pe HB sesizata sau poate din cauza diseq-ului
    Video: Vu+Uno (HDD 80Gb) /offset 1.2 H-H/42E<=>30W;
    Optibox Gekko Cable HD
    Audio: Harman Kardon HK680+Monitor Audio B2+WD Elements Play (2Tb)

cablu de 11 ani? lungimea nu este nici mare si nici mica.crezi ca ti-ai putea permite sa schimbi cablul? tare mi-e teama ca ai pierderi din cauza virstei cablului.s-ar putea sa ai surprize placute dupa schimbarea cablului.noroc,
    nirolf

Comment

Multumesc pt.raspuns nirolf
      Am dorit sa cer parerea si altor utilizatori dar in prealabil m-am si pregatit cu inca 25 m de cablu pt.o ulterioara schimbare
      Conteaza parerea oricui
      Nu stiu nimic de driver
      Video: Vu+Uno (HDD 80Gb) /offset 1.2 H-H/42E<=>30W;
      Optibox Gekko Cable HD
      Audio: Harman Kardon HK680+Monitor Audio B2+WD Elements Play (2Tb)

Comment

Working...
      X