PCHOME.RO

Collapse

kiosK ???

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

kiosK ???

au schimbat oare transponderele ca nu-mi mai intra deloc ? (am incercat si cu rescanarea satelitului!)

Cand ai postat ieri, la mine inca se vedeau Kiosk-urile.
    Aseara s-au "imuiat" ca de obicei, iar astazi nu au nici urma de semnal.
    Daca detine cineva informatii despre ce se intampla cu aceste programe sa ne spuna si noua.
    Multumesc!
    Sa auzim numai de bine!
    2 x 1,2m/offset+offset 0,85 si de 0,6m; ProLink/USB+SS2+SS2/USB; Strong 4400 cu Via+Irdeto1.06; Humax F1 FTA; 2 x Hyundai Digitv.
    TOTUL se plateste !

Comment

Thor 1W Kiosk-uri OK!

Cred ca problema la voi e din cauza zonei, a puterii amisiei si a marimii antenei!

Comment

kiosk 1(intelsat 707)reclame,kiosk 10-semnal,codat.
        kiosque(astra 1)=kiosque 1-reclame,celelalte au semnal.
        noroc,nirolf

Comment

Multumesc de informatie!
          Am sa verific pozitia antenei. Locatia este destul de buna: 20km sud de Lugoj.
          Sa auzim numai de bine!
          2 x 1,2m/offset+offset 0,85 si de 0,6m; ProLink/USB+SS2+SS2/USB; Strong 4400 cu Via+Irdeto1.06; Humax F1 FTA; 2 x Hyundai Digitv.
          TOTUL se plateste !

Comment

am observat6 si eu problema cu puterea de emisie pe thor2
            acum cateva zile a crescut puterea de emiseie chiar vedeam si c plus fara probleme imi intra tot 1w, iar aseara 18.7 a scazut puterea semnalului....
            la o antena mai mica sau o zona mai slaba de emisie se simte..........
            cred ca sunt teste legate de trecerea pe noul satelit intelsat 10-02, pe care se vor regasi din august-semp. noile programe de pe thor 2, iar atunci nu o sa mai fie probleme de semnal pt. kiosk in rom............
            TV LCD TOSHIBA fullHD 82", DM800+1.4m offset MST-tabla cu 4 lnb+ toroidala cu 12 lnb =>>> acces 53est-5vest

Comment

Working...
            X