allfazztreceive

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

allfazztreceive

a folosit cineva acest modul pina acum? l-am incercat aseara fugar si se pare ca functioneaza. dar intrebare? MERITA SA ADUC CHIAR ORICE PE HDD, sau pot face selectie cumva printre fisierele care coboara. si iarasi cum pot stii cita vreme sa astept dupa fisierele unui pachet (cite fisiere compun pachetul)?

functioneaza si fisierele le ia imediat dupa cum am vazut.problema e ca nu ai cheia de decriptare (cel putin cat am incercat eu tot ce venea era codat)
    cineva intr-un post mai vechi a avut o idee care ar trebui incercata.sa faca cineva un program care sa testeze cheile (care sunt pe 64 biti) stiind formatul de inceput al fisierelor.
    mai e un program eonlog in care e data descrierea hederului daca nu gresesc.

Comment

DA, AM VAZUT SI EU CA IA FISIERELE IMEDIAT INSA NU AM AVUT RABDAREA SI SPATIU PE HDD CA SA ADUC UN PACHET INTREG SI SA VAD DACA LE POT DECRYPTA(INTRUN FEL BANUIAM CA VIN CODATE). DAR TOCMAI IN IDEEA ASTA AM SI PUS INTREBAREA CA SA VAD DACA CUMVA CINEVA A FOLOSIT ACEST MODUL SI A REUSIT SI SA ATINGA CEVA REZULTATE.
      ORICUM ASTEPT SI ALTE PARERI.

Comment

Working...
      X