PCHOME.RO

Collapse

SK*Y ITA OK PE SS2 13E

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

SK*Y ITA OK PE SS2 13E

SK*Y ITA OK PE SS2 13E
    e nevoie de S2emu.dll in loc de yankse ,si key bone
    http://dvb.lv/index.php?showfilesfordate=All

SUCCES

P.S: pentru meseriasii ,maestrii de pe acest forum o intrebare :
    cu un titanium albastru si interfata pheonix decodez " mai " sigur sk*y italia ( apar softuri , updateuri mai repede pentru titanium decit pentru ss2 ) ?
    E POSIBIL SA APARA SOFTURI DOAR PT TITANIUM PT SK*Y ITA ,IAR CU SS2 SA NU MAI POTI DECODA SK*Y ITA ?
    merita investitia de 3.5 - 4 mil lei ?

MULTUMESC MULT !

Re: SK*Y ITA OK PE SS2 13E

Originally posted by gaboiu3
    E POSIBIL SA APARA SOFTURI DOAR PT TITANIUM PT SK*Y ITA ,IAR CU SS2 SA NU MAI POTI DECODA SK*Y ITA ?
    merita investitia de 3.5 - 4 mil lei ?

MULTUMESC MULT !

..oricum SKY It o sa mai mearga pe sega2 numai pina in toamna dupa aia trece in NDS si ADIEU! Despre sega2 se stiu deja suficient de multe lucruri ca sa apara softuri pt SS2 si deacum inainte, totul e dictat de anumite interese comerciale si de aia SS2 e cam marginalizat.

Comment

am testat seca2.dll ala shi nu merge nici sa vrei apare tot signature incorrect
      o intrebare...ce draq e key BONE ala?

Comment

pina la urma i-am dat de cap
        trebe pus softcam.key in radacina programului dvb
        de ex la alt dvb trebuie exact linga exe, nu in directorul lugins ca la yanksee

Comment

cu skyu din pacate cam asha e - din toamna la revedere. i se da in gat si nds-ului cumva ...
          O problema inteleasa = pe jumatate rezolvata !

Comment

SKY ITA

Sky merge pe ss1 cu noul emulator de pe www.dvb.lv(cel de 78,7 kb)
            pe post de plugin.Il puneti in directorul radacina al progului si dezactivati yankseul,altfel se blocheaza.
            Emulatoru acesta are si un softcam nou.Puneti-l si pe acela daca nu merge cu al vostru.
            Vizionare placuta!

Comment

S-a vorbit atata de Cyfra+, de D+ si alte pachete seca2 care se pare ca merg bine mersi pe titanium. Pentru noi cu ss2 nu se face nimic?
              Bv-Ro,1.5Al,Invacom0.3db+ss2+Echosmart792

Comment

Originally posted by horatiu74
                S-a vorbit atata de Cyfra+, de D+ si alte pachete seca2 care se pare ca merg bine mersi pe titanium. Pentru noi cu ss2 nu se face nimic?
                Nu merg nici Cyfra+ nici D+ pe Titanium, nu stiu de unde ai tu "informatia" ....

Comment

Ba merg

Ba merg dar nu la toata lumea pentru ca nu sint facute publice.
                  Sint grupuri restrinse de cunoscatori care au investit zeci de mi de euro
                  in abonamente oficiale,si care au studiat ani de zile sistemele care pina
                  la urma au dat rezultate,de acea nu o sa vedem numai daca vor ei sa vedem ceva,chiar si in romania sint citeva persoane care colaboreaza
                  cu cei din vest.Oricum pirateria nu va disparea asa usor.
                  Un sfat prietenesc orientativa spre card sharing.

__________________________________________________ ________

Pioneer,bct1420goldbox,Humax5400z,hot,emu1.5c,pinn acle,pc,tv,sat,nokia9600dvb2000,
                  Cam,aston1.05modificat conax,cam,aston,105+titanium,cam magic modif matrix+fan+silver
                  Dreambox,7000s,ant,3m,twin lnb invacom,ant 1,90 ukraina,twin,lnb,mti.urmeaza dbox2.

gogi BV
                  350 kg de scule!

Comment

interesanta discutie..........
                    din observatiile mele empirice navigand pe forumuri un an de zile am ajuns la concluzia ca sunt piratii adevarati (ex m2, satdudez..........etc) care fac treaba adevarata , adica sa sparga sistemul (seca2 este spart din toamna 2003) evident in scopuri comerciale (de ex cartela titanium, pentacard, etc), ceea ce face vlinders cu yankse, ajutat de altii sunt 'minigolani' , adica sparg ce au spart altii mai demult si ne dau noua pomana.......
                    de ex ird 2 este spart ........cyfra+ se vede sigur spart.........d+ astra se vede.....
                    pana sa avem si noi pomana(cei cu ss2) mai dureaza trbuie scosi banii........pe cartele......
                    TV LCD TOSHIBA fullHD 82", DM800+1.4m offset MST-tabla cu 4 lnb+ toroidala cu 12 lnb =>>> acces 53est-5vest

Comment

Re: Ba merg

Originally posted by gogi
                      Un sfat prietenesc orientativa spre card sharing gogi BV
                      OK.... dar ce facem cu dial-up...
                      Teach me...please !

Comment

Re: Ba merg

Originally posted by stupidman
                        Originally posted by gogi
                        Un sfat prietenesc orientativa spre card sharing gogi BV
                        OK.... dar ce facem cu dial-up...
                        bagatzi mister musculo shi se transforma in cablu non stop

Comment

Nu stiu

Nu stiu in alte parti ale Tari dar in brasov cea mai buna combinatie este
                          internetul prin radio ,adica cel mai ieftin.
                          Un abonament lunar este de 1200000 cu inchirierea modemului prin
                          radio si antena care este de trei $,daca ai tu sculele nu mai platesti inchirierea,ci numai abo.
                          Viteza este constanta de 7-8k si am dat jos si cu maxim de 30k.
                          distribuitori sint astral bv.Modemul si antena costa 200 para cu tot cu tva.
                          Iar detinatori de placi dvb pot sa se abo la internet prin sat unde am
                          vazut niste oferte atractive www.prosat.ro
                          Tel cluj-napoca 0264-425997 0264-596577 0744815108
                          Baiamare tel 0262224459
                          Nu cunosc amanunte dar pentru cei interesati pot sa intre pe site sau sa dea tel.

__________________________________________________ ____

Pioneer,bct1420goldbox,Humax5400z,hot,emu1.7,pinna cle,pc,tv,sat,nokia9600dvb2000,
                          Cam,aston1.05modificat conax,cam,aston,105+titanium,cam magic modif matrix+fan+silver
                          Dreambox,7000s,ant,3m,twin lnb invacom,ant 1,90 ukraina,twin,lnb,mti.dbox2.

gogi BV
                          350 kg de scule!

Comment

Prateria tv

Apropo de piraterie ,am un prieten in Grecia care a platit in
                            jur de 100 Eu pe o cartela pirat ptru irdeto2 filmnet grece,
                            merg perfect toate programele.

gogi BV
                            350 kg de scule!

Comment

SKY

Merge la cineva Sky it pe Sky Star 2 cu ProgDVB?
                              Repet nu cu MyTheatre si nici cu Alt-DVB ma intereseaza cu ProgDVB.
                              Multumesc.
                              Remember you are born to live.
                              Don't live because you are born!
                              Don't go the way life takes you...
                              Take life the way you go!
                              prays
                              Happiness Lies In Your Own Hand...

Comment

Working...
                              X