PCHOME.RO

Collapse

Ajutor pe Thor - Khiosk

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ajutor pe Thor - Khiosk

Hey!...am ceva probelme pe thor cu kiosku si ma enerveaza...poate ma ajutati voi...am luat si yo key 21 pt con`ax si merg toate...dar la kiosk cand baga filmele mi se vede aiurea...cu niste dungi roz...in rest toate programele merg...plss incercati si voi..si va rog spuneti-mi daca se poate face ceva!...ms anticipat

Daca spui si ce instalatie ai s-ar putea sa te si ajute cineva. Ma refer la receiver, CAM, cartela, eventual SS2.

Comment

pai am ss2 ....p4 la 2400..ce mai..256 mb. ..geforce fx5600 256 mb...astai vroiai sau ceamu mi-am luat totul nou..yanksee 1.30.1xp...si prog dvb 1.39...nu stiu..altceva....in fine..nu imi poate spune nimeni?

Comment

Daca ai da un Search ai vedea ca problema a mai fost discutata. Cu ProgDVB nu vei reusi sa vezi Kiosk-urile. Ai nevoie de alt soft, My Theatre, Alt-DVB, etc, ceva care stie sa deschida Kiosk.

Foloseste functia SEARCH

Toata stima

Comment

Mie imi merg OK Kiosk-urile de pe Thor, cu SkyStar 1 si ProgDVB, nu am avut nici o data probleme, decat doar cand sunt nori afara sau ceva, in rest se vede sticla

Comment

Originally posted by Synologic
            Mie imi merg OK Kiosk-urile de pe Thor, cu SkyStar 1 si ProgDVB, nu am avut nici o data probleme, decat doar cand sunt nori afara sau ceva, in rest se vede sticla
            esti prabil printre singurii la care merge pe prog dvb

Comment

cu skystar1 merg ok kiosk-urile cu progdvb, numai la skystar 2 e problema asta

Comment

Dupa cum ati putut vedea, omul are SS2 si din aceasta cauza i-am spus sa schimbe ProgDVB cu un alt program cu care se poate vedea Kiosk-urile.
                Numai bine.

Comment

Pt Bogdanel: incearca cu DVB Dream 0.7.9(la mine merg Kiosk-urile f bine), ultimul yankse si cheia 21

Comment

Ok...auziti..am luat alt dvb si am ceva probleme in a deschide Kiosku...merge bine dar cand schimb canalu pe..de ex. kiosk 5 se aude sunetu dar nu se vede nimic...o sa incerc si cu dvb dream sa vad caka merge...
                    MS GUYS

Comment

Progdvb este de kkt

Cu progdvb nu vezi ki**k. Pune sky view si o sa fie o desfatare!
                      Prog dvb este de cacao!
                      Bafta

Comment

asa-i sao octav progdvb e de kkt...
                        kioskurile nu merg pe ss2 cu progdvb, doar pe ss1..
                        descarca dvbdream si vezi garantat..
                        www.dvbdream.org
                        www.dvbdream.com
                        TV LCD TOSHIBA fullHD 82", DM800+1.4m offset MST-tabla cu 4 lnb+ toroidala cu 12 lnb =>>> acces 53est-5vest

Comment

Si sa inregistrez care ar fi cel mai bun program cu care se vede cat mai bine....?plss zicetimi...Ms AGAIN

Comment

Acelasi DVBDream 0.79.Ii dai 'record' si il salveaza format DVD.

Comment

Originally posted by Bogdanel
                              Ok...auziti..am luat alt dvb si am ceva probleme in a deschide Kiosku...merge bine dar cand schimb canalu pe..de ex. kiosk 5 se aude sunetu dar nu se vede nimic...o sa incerc si cu dvb dream sa vad caka merge...
                              MS GUYS
                              baga driveru 4.2.10

Comment

Working...
                              X