va rog skyitalia pe ss2 cu progdvb sau cu altdvb ,skyview

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

va rog skyitalia pe ss2 cu progdvb sau cu altdvb ,skyview

va rog -- > cum se face sa mearga skyitalia din nou pe ss2 cu progdvb?
    va multumesc

VA ROG FOARTE MULT SA MA AJUTATI( am de peste un an ss2 care lam luat pentru canale de muzica ,dar de 5 zile am prins skyitalia unde am vazut cele mai tari canale de muzica --> CU MULT MAI MAI TARI DECIT
    TOT CE PRIND LA UN LOC ) !

VA MULTUMESC

sky si noile frecvente

Daca l-ai vazut pana acu trei zile atunci ajunge un"channel search-hotbird" complet pe satelitul binecunoscut.
    Sau daca vreipoti da scanpe noile frecvente pe care le gasesti pe aici !
    Rabdare ca merge sigur!

Comment

mai da tari te mai uiti tu la muzica gasesti muzica mai tare si pe astra sirius hispasat

Comment

Re: va rog skyitalia pe ss2 cu progdvb sau cu altdvb ,skyvie

Originally posted by gaboiu3
        va rog -- > cum se face sa mearga skyitalia din nou pe ss2 cu progdvb?
        va multumesc

VA ROG FOARTE MULT SA MA AJUTATI( am de peste un an ss2 care lam luat pentru canale de muzica ,dar de 5 zile am prins skyitalia unde am vazut cele mai tari canale de muzica --> CU MULT MAI MAI TARI DECIT
        TOT CE PRIND LA UN LOC ) !

VA MULTUMESC

Salut. Eu consider ca urmatoarele canale : M6 Music , MCM Europe, RFM sunt mai bune decat MTV-urile (Brand new , Hits , MTV) . Macar din punctul de vedere al calitatii imaginii fata de cele de pe SKY .
        Daca ai posibilitatea , pe 19.2 grade ai TMF, 3 MCM-uri , vreo 5 MTV -uri , 2 VIVA ....
        Spor la vizionat !

Comment

GaboiU

multumesc mult pentru raspunsuri ,si imi cer scuze pentru ca nu am fost atent --> am dat update la ROCK TV ,dar na tinut ,am dat scanare la transponderul 11862 H si na tinut .Gresala mea a fost ca nam fost atent ca toate canalele sau duplicat ,nu sau updatat.

pe mine ma intereseaza muzica rock - metal - punk.
          Daca stiti ceva va rog raspundetimi ! Pe hispasat exista asa ceva ca eu prind doar de la 19E ASTRA la 5W TELECOM 2C

multumesc mult oricum pentru raspunsuri !

Comment

Working...
          X