Dreambox 800HD PVR

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

dreambox800 va fi un receptor net superior , khaty e o gluma proasta!

Comment

nu mai intarata si tu lumea

Comment

Originally posted by [email protected] View Post
        Off-off, pai ma refeream la faptul ca s-a postat ca ar fi imaginea la fel de buna ca pe Kathy si erau ceva discutii aici prin zona in legatura cu faptul ca la posesorii de Kathy le-ar fi ciuda ca apare DM800 si DM8000. Poveste lunga...
        Sa-ti zic sincer eu nu am nimik impotriva ca a aparut DM 800 si 8000...
        cine isi permite sa-si ia, cine nu ramine cu Katy care este un receiver destul de bun la cei 320 de euro...
        Nu vad de ce atita scandal Katy versus DM 800 (8000)...
        Sa lasam timpul sa treaca sa ne lamurim ce stie sa faca DM 800 ( 8000) la banii, nu putini ,care se cer pe el(e)...
        CEL MAI BUN RECEPTOR HD ESTE CEL PE CARE IL AI...
        Rapidist pur singe...

Comment

Originally posted by polly75 View Post
          Cica sa fie pace pe forum.... Unii au o placere sadica sa arunce vorbe proaste.

Comment

Originally posted by pauldemon View Post
            Cica sa fie pace pe forum.... Unii au o placere sadica sa arunce vorbe proaste.
            Nu proaste...
            ci fara acoperire...
            un fel de Pro TV de la ora 17.00....
            Rapidist pur singe...

Comment

Originally posted by paulino View Post
              Nu proaste...
              ci fara acoperire...
              un fel de Pro TV de la ora 17.00....
              parerea mea e sa sari cu el mai repede la shop.. si asta pana nu se ingroasa gluma.. poate mai ai timp sa-ti vreo 250, mai pui ceva ..si iti iei un receptor HD

Comment

sorry ca intervin si eu mai tarziu, asa, dar daca va uitati cu atentie in coltul din dreapta jos, acolo este un conector AUDIO digital optic (TOSLINK)

nu stiu de tv-uri care sa aiba intrare optica, dar un receiver care stie Dolby Digital (AC-3) trebuie sa citeasca asa ceva

v

Comment

Parca mi se pare mai atractiv DM 800 fata de Katy 910. Dupa parerea mea de necunoscator are cateva avantaje majore:
                  - Accepta din cate vad HDD intern pe SATA (pentru asta cica are si mufa lipita pe PCB ... ) - nu stim inca ce poate sursa interna si daca duce HDD-ul fara probleme;
                  - Are slot de cartela, lucru extrem de important, mai ales pentru share, dar nu numai;
                  - Va accepta in mod sigur imagini multiboot - are USB;
                  - Se lucreaza in general mai usor cu el decat cu Katy, la instalarea de softuri, care mie mi se pare mai rapida;
                  - Are mult mai multe pluginuri, printre care si popularul Drtic pentru titrari.
                  Or mai fi si altele, contraziceti-ma !

Comment

si un filmulet...care ne arata e gata de joaca

http://www.youtube.com/watch?v=AreD5svyO1w

Comment

Originally posted by polly75 View Post
                      Gluma esti tu si proasta a fost Mata ca nu te-a dat afara kakat imputit care nu te duce mintea sa intelegi ca poti sa-ti cumperi ce vrei, dar cred ca-ti curg balele dupa un HD pe care o sa-l achizitionezi la sf. asteapta. Vand eu Kathi (pt.ca am doua) cu 100 Eu, te intereseaza?

Comment

cine are chef de cearta este invitat la GRADINITA

http://rdi-board.com/showthread.php?t=65073

lasati acest topic curat

Comment

[quote=[SIZE=3]mirkomircea[/size]

desi mi-e sila sa ma cobor la nivelul tau, am sa-ti raspund totusi >> e normal si firesc sa detii 2 kathrein , pt ca esti un cur handicapat .. pt ca numai un cur handicapat vorbeste asa, in rest esti prea imbecil sa-ti mai scriu ceva...

Comment

Big thanks pentru poze. E micut dar super.

Comment

Originally posted by maniacdth View Post
                              Flyere :
                              http://www.rdi-dreambox.com/showfile...8000/How%20To/

DM 800 Made in Taiwan DM 8000Made in Netherland

On sale 15.03. - 25.03.2008.

price ~400e ~600e
                              intrebare beton: cioneva poate sa confirme daca 800 va fi Made in taiwan?
                              Day by day - opiniile mele
                              "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
                              ---------------------------------------------------------
                              DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
                              Moteck DigiPower SG-2100
                              (53E - -30W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

Comment

Originally posted by [email protected] View Post
                                intrebare beton: cioneva poate sa confirme daca 800 va fi Made in taiwan?
                                alimentatorul este made in china

Comment

Working...
                                X