Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

A cumparat cineva de pe satking.de in Romania ?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

A cumparat cineva de pe satking.de in Romania ?

Salut. Voiam sa cumpar un receptor de pe satking (octagon) si doresc sa stiu daca a mai cumparat cineva. Vad ca pe site ca payment method sunt 3: paypal fee 1,5% sau payment in advance sau credit card. Ca modalitate de transport vad ca este DHL Standard Shipping. A mai cumparat cineva de la ei ? Ce payment method ati ales si in cate zile vine produsul ? Ati avut probelme ? Multumesc.

- - - Updated - - -

Scuze dar nu am stiut in ce sectiune sa postez ( stiu ca nu trebuia la hd recivers dar nu stiu unde sa pun postarea )

Sunt ok, am cumparat de la ei de pe e-bay, plata paypal, livrare in jur de 4 zile lucratoare. Bafta

Comment

Am comandat si eu direct la ei un Octagon 4008 in 17.05 (nu era pe stoc) am platit in plus doar 3.74 euro o taxa de plata Paypal. Dar eu am ales livrarea in Germania. In Romania livrarea cu DHL era in jur de 15-16 euro. Termenul de livrare nu era determinat au zis ca pe la mijlocul lunii iunie il vor avea din nou pe stoc. Pe ebay vad ca il au unii.
      ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
      THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
      X