Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Sfat receptor hd

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pai si ce mai cauti pe un forum dedicat receptiei prin satelit daca tu vrei iptv? Cum naiba sa te uiti la streamurile alea de 2 lei pe 43uh664v? Nu ai citit ca streamurile scurteaza durata de viata a panelului? Treaba ta!

Comment

Originally posted by zappaf View Post
      Pai si ce mai cauti pe un forum dedicat receptiei prin satelit daca tu vrei iptv? Cum naiba sa te uiti la streamurile alea de 2 lei pe 43uh664v? Nu ai citit ca streamurile scurteaza durata de viata a panelului? Treaba ta!
      Ce treaba are stremul cu panelul ca nu prea am inteles ?
      Pe un televizor poti sa redai ce vrei si nu trebuie sa influenteze durata de viata.Daca se modifica e trompeta.

Trimis de pe al meu Philips_S326 folosind Tapatalk

Comment

Si mie mi se pare de neinteles de ce ar vrea cineva sa mearga pe iptv in loc de sat daca exista posibilitatea de a monta antena. Costul este infim iar independenta obtinuta este enorma. La naiba, e de luat in calcul si faptul ca in caz de avarie masiva liniile principale de fibra din zona nu ramai sa te uiti la purici, ai o groaza de canale free. Barem partea de stiri e acoperita foarte bine.

Comment

Seriozitate intruchipata. Sunt convins ca a spus-o in gluma.
          Red Green: If life gives you lemons, throw 'em into a quart of vodka.

Comment

Originally posted by zappaf View Post
            Asta cu durata de viata era valabila numai la panelurile mai vechi HD si HD-Ready.
            Acum la UHD s-a rezolvat, chiar se mareste durata de viata daca faci play la IPTV. O scurtezi doar daca vrei sa inregistrezi!

Comment

Eu am intrat pe acest forum pt ca nu ma pricep. De aceea pun si intrebari.

Trimis de pe al meu SM-G9008W folosind Tapatalk

Comment

In plus vroiam o solutie mai usoara si nu foarte scumpa. Plus ca viteza de net pe cablu nu e stralucita

Trimis de pe al meu SM-G9008W folosind Tapatalk

Comment

sunt o multime de receptoare hd,ieftine.care merg f bine in share si nu treb viteza mare la net,iti spun din proprie experienta

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                  THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                  X