Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Sfat receptor hd

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Sfat receptor hd

Salutare tuturor. Sunt nou in ceea ce priveste receptoarele si am cateva intrebari. Vreau sa.mi cumpar si eu un receptor hd sau 4k si am alocat un buget de 500 de ron. Nu am antena satelit. Vreau doar sa cumpar o linie sau mai multe de pe internet. Ce receptor sa.mi cumpar?

Ps. Conexiunea mea de internet nu e grozava. Am cablelink de ra rds. Conform testelor am 5.31 mbs la download si 6.64 mbp la upload. Va multumesc anticipat.

mai pune 50 de ron si cumpara VU+ ZERO

http://www.elstar.ro/?page=shop/flyp...ab19d5dd983e40

sau varianta mai ieftina un Amiko Alien Mini 280 ron

http://www.elstar.ro/?page=shop/flyp...2b5aae9a30f0c0
    EVO Slim OpenATV 6.0
    1.8m Prime focus
    LNC Inverto Ultra Black

Comment

Ms de raspuns. Viteza de net care o am nu e cam mica pt ce vreau eu? Nu o sa.mi sacadeze?

Trimis de pe al meu SM-G9008W folosind Tapatalk

Comment

Nu dar daca vrei pentru IPtv altfel sta treaba
        EVO Slim OpenATV 6.0
        1.8m Prime focus
        LNC Inverto Ultra Black

Comment

Originally posted by barbarul View Post
          Salutare tuturor. Sunt nou in ceea ce priveste receptoarele si am cateva intrebari. Vreau sa.mi cumpar si eu un receptor hd sau 4k si am alocat un buget de 500 de ron.Nu am antena satelit.Vreau doar sa cumpar o linie sau mai multe de pe internet. Ce receptor sa.mi cumpar?

Ps. Conexiunea mea de internet nu e grozava. Am cablelink de ra rds. Conform testelor am 5.31 mbs la download si 6.64 mbp la upload. Va multumesc anticipat.

Pai scrie clar ca nu are antena satelit!Atunci numai IPTV-ul mai ramane in schema!
          sigpic

Comment

Amiko 4K OTT Receiver & Media Player. E 350 de ron. E slabut?

Comment

vu+zero categoric .

Comment

iti trebuie linie de iptv f stabila.....daca doresti, iptv f bun, .......pe skype, numai sau imi lasi email si iti dau un test .........

Comment

De cand a aparut dm520 la acelasi pret cu vuzero nu inteleg de ce mai ia cineva vuzero, eu am inceput sa ma scap de ele si in locul lor am bagat dm520. Flash dublu, h265, oe2.5, telecomanda fara comparatie, acum fiecare cu gusturile lui... In cazul tau insa oricum nu ai nevoie de un receiver care sa poata si iptv (nici vuzero si nici dm520 nu sunt 4k), mai bine ia o boxa de iptv si iesi mai ieftin, eventual folsesti un player iptv din tv (daca vrei 4k banuiesc ca ai un tv smart).
                  19,2E + 0,8W => DM800 + DM520 + VuZero

Avantajul unui om inteligent este ca poate face usor pe prostul, invers e ceva mai dificil.....

Comment

Am un lg 43uh664v

Comment

Pai pe asta ai si ssiptv si ott-player ambele gratis, iti trebuie doar o linie stabila de iptv si gata.

Avantajul unui om inteligent este ca poate face usor pe prostul, invers e ceva mai dificil.....

Comment

Cu 6 mb nici canalele sd nu o sa mearga cursiv.Ai nevoie de 8 pentru sd si 15 pentru hd.

Trimis de pe al meu Philips_S326 folosind Tapatalk

Comment

antena nu intra in discutie deloc ? o oala de 0,85 sau 1 metru ajunge 100 de lei cu LNB inclus

Comment

Nu am timp de asa ceva. O sa am fibra dar in viitorul apropiat

Comment

Sfatul meu e sa-ti faci timpul de antena daca ai posibilitatea s-o montezi, intr-o ora e pusa sus si gata. Confortul si stabilitatea satelitului chiar si fara net bun nu prea le gasesti la iptv.

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                              X