Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Receptor Octagon sf4008 4K

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

e vreun topic in care discutam tehnic fara sa ne balacarim ca porci
    Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
    La fel si cand esti prost ...
    __________________________________________________ _____________________________________________

Comment

Poate fi folosit ca server sau numai ca si client ? Multumesc !

Comment

Amāndoua,bineinteles trebuie pus un Oscam!
        sigpic

Comment

Originally posted by ghita_49 View Post
          http://www.elstar.ro/?page=shop/brow...7332ac1224c262
          Unul din aceste adaptoare o fi compatibil cu receptorul Octagon sf4008 4K ?

Toate adaptoarele WiFi recomandate de ei Octagon WL008,WL018,WL038 sunt echipate cu chipset RL8192cu,dar sunt foarte multi care spun ca unele imagini contin si driverele pentru chipsetul Ralink RT5370(toata gama de stickuri WiFi de la Amiko)desi acestea fiind recomandate in speta pentru aparatele din gama VuVuZelelor!
          sigpic

Comment

Originally posted by lupull View Post
            Trebuie sa iti dau ''mielul'' ca m-ai botezat
            Iarta-ma; am mancat si eu o litera de la sfarsit ("n"). Zi ca n-am dreptate. Daca esti cioban cu adevarat atunci tot respectul.

Comment

Rog un admin sa blocheze acest user
              Peste tot unde scrie , numai provoaca si apoi se intreaba altii de ce.......

Comment

Demult trebuia eliminat de pe acest forum!La ce baliverne si acuze scoate pe gura!
                sigpic

Comment

Originally posted by lupull View Post
                  Rog un admin sa blocheze acest user Peste tot unde scrie , numai provoaca si apoi se intreaba altii de ce.......
                  Doar tu te intrebi. Si chiar daca as primi o suspendare....ar trece....poate mi-as face alt cont, poate nu, dar la tine nu se schimba nimic. La tine e vesnica....stii la ce ma refer. NU te mai fac inca o data de ras, maria (n)
                  Originally posted by thomasstar View Post
                  Demult trebuia eliminat de pe acest forum!La ce baliverne si acuze scoate pe gura!
                  Te pomenesti ca esti chiar din satu mare. Am nimerit-o? Vorbeste cu maria sa iti dea un miel sa mi-l dai. Chiar esti goznerg? Ala de vindea receptoare cu key chiar si dupa ce d i g i a schimbat norma de codare?

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                  THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                  X