Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Card Sky v14 NDS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by motoru View Post
    Acolo doar in germana, nu ma desurc cu limba, in schimb am vazut un tool Advinator. A testat cineva

.Advinator?
    scriei in engleza...Advinatorul e invechit

Comment

da dar nu mai funktioneaza de mult de cand sa facut public 8270 77 au actionat baietii..
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Comment

Salut tuturor,
        nu stiu daca e la sectiunea potrivita, daca nu rog un moderator s-o faca.
        Am avut 2 ani un contract full, care pe atunci se numea Welt si Cinema +++ toate celelate. Domnii de la Sky DE le-au schimbat denumirea pachetelor si le-au impartzit altfel. In tot cazul, am facut Kuendigung cum se procedeaza si am asteptat ofeerte. Intr-un final dupa ce ma sunasera de n ori si nu m-au gasit,
        Am prelungit la tel. contractul si se pare ca m-au pacalit. Am intrebat-o la tel pe domnisoara aia, daca mi-a oferit exact ce am avut, si mi-a zis ca da. Da pe dracu.. Dupa ce am facut EMM Verlängerung observ ca din 17 tiers , mai am 16 si bineinteles ca mi-au dat starter pachet si nu entertainment. Oricum ... este o diferentza de pretz doar d 5 euro pe luna. Pot sa o comand si online nu e nici o problema.
        Intrebarea mea e :
        daca fac comanda asta, exista vre-un pericol sa ma imperecheze sau sa nu-mi mai imi mearga carte in shar?
        merci
        o zi buna

Comment

Salutare ma poate ajuta cineva la un card skyde v13 sa gasesc emm-ul care e bun sami explice cum se face si cum se gaseste emm care trebe scris

Comment

Originally posted by olimanta View Post
            Salutare ma poate ajuta cineva la un card skyde v13 sa gasesc emm-ul care e bun sami explice cum se face si cum se gaseste emm care trebe scris
            intra aici https://www.digital-eliteboard.com/ si cauta userul : name007 , dar daca ai folosit sau ai facut updatul cu scam....nu te mai prea poate ajuta nimeni

numai bine

Comment

dupa experientza mea facuta, cartelele cele noi este nasol
              iti face activare- OK- dar dupa 6 saptamini iti vine acel F0-

Comment

Working...
              X