Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Settings enigma1+enigma2

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• bazil0101
    started a topic Settings enigma1+enigma2

Settings enigma1+enigma2

Aici puteti posta settings-urile voastre sau ale altora cu rugamintea sa fie urcate pe un host curat.

• crify
    replied
    Salut dorinelu,

eu am folosit Morpheus settings: http://morpheus883.altervista.org/

succes!

Leave a comment:

• dorinelu
    replied
    Salutare, linkul de la Barghy pentru settings nu mai este valid, poate sa le puna cineva din nou back online?
    Thanks

Leave a comment:

• crify
    replied
    salutare, are cineva settings actuale Enigma2 pt canale ro? evtl. un reup la ultimele settings ale lui barghy

merci anticipat

Leave a comment:

• blueeye
    replied
    Barghy te rog adauga si
    Digi Life, Digi World, Digi Animal si H2.
    Multumesc pentru tot.

Leave a comment:

• hotmtk
    replied
    Carcotasilor le recomand sa "dea pe alt canal" si sa nu se mai bage-n seama! BRAVO BARGHY si MULTUMESC pentru efortul facut!
    Aceste settings poate nu sunt doar pentru cunoscatori si pentru Fine tunning de canale...sunt si pentru cei care nu stiu sa le faca, si mai mult, care au ajuns intr-o etapa a vietii lor, ce nu le mai permite timpul sa stea ore, zile chiar, sa faca asemenea setari! Lasa ca o sa "cresteti voi mari"! Ce credeti ca First Zipper a renuntat degeaba sa le mai faca?! Time is shrinking boys!

Leave a comment:

• radu daniel
    replied
    Multumesc frumos Barghy si Sarbatori Fericite!

Leave a comment:

• barghy
    replied
    Settings 7 aprilie Vhannibal modificate @barghy:
    https://gofile.io/?c=RTBv3K
    Succes !

Leave a comment:

• Satyca.Ro
    replied
    Salut,multumim pentru efortul facut ,rautaciosi sunt peste tot ,nu-i baga in seama.

Leave a comment:

• barghy
    replied
    Sincer, nu inteleg de ce ii deranjeaza pe unii listele facute de mine... parca ar fi cineva obligat sa le foloseasca. De fiecare data am specificat ca sunt liste bazate pe @Vhannibal, modificate pentru userii Ro. Pot sa inteleg argumentatia ca fiecare ar trebui sa-si faca propriile liste, pentru ca preferintele sunt vaste, dar eu cred ca, bazat pe aceasta structura, se poate ajunge mai usor la pereferintele utilizatorilor romani.Si mie imi lipsesc listele @firstZipper dar daca omul s-a hotarat sa nu le mai faca, care-i problema ca fac aceste liste ? Eu m-as bucura sa fie mai multi care fac asta, sa avem de unde alege .
    ...pana una alta, aveti atasate noile liste , cu pachetul Orange Ro adaugat, la cererea unora:
    https://gofile.io/?c=avTk83
    Succes, si astept sugestii, daca aveti !

Leave a comment:

• krowtr
    replied
    nenea Edision Mio 4k plus da,am 9 postari dar un limbaj mai cu 7 ani de acasa nu ca un .....n ca tine.

Leave a comment:

• parpaneata
    replied
    Crezi tu ca el face listele astea ptr ''pomana'' despre care spui ? Esti prost ? Ai 9 postari, tind sa cred ca da ! Respecta-i munca si tine-ti golaniile ptr acasa.

Leave a comment:

• krowtr
    replied
    Osu` la munca nu mana intinsa la `pomana` apropo,ramai cu listele tale gata facute si `vizioneaza` tot ce ti se da la pachet.

Leave a comment:

• parpaneata
    replied
    Dragi ''scaneri'' ! Va obliga cineva sa puneti lista lui barghy [email protected] sau a mai stiu eu cui ? Nu ! Comentariile voastre sunt de prisos si iesite din context. Orice lista de canale poate fi editata dupa placul fiecaruia. Faceti-va listele publice. Le testam si ne dam si noi cu parerea despre ele. Hai, curaj !

Leave a comment:

• krowtr
    replied
    Mie mi-a luat ceva timp sa scanez si sa sortez E-W dar satisfactia e deplina.Aranjat liste fav. cum am vrut.Apoi pe listele gata facute ai sateliti dupa 30W care nu receptionez si o gramada de programe pe unii sateliti unde nu am semnal bun,asa ca,programe inutile,asadar nu e tot munca sa scoti liste,sa stergi programe si sateliti inutili? Prefer lista mea proprie facuta si scanata de mine.

Leave a comment:

Working...
X