Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Settings enigma1+enigma2

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Osu` la munca nu mana intinsa la `pomana` apropo,ramai cu listele tale gata facute si `vizioneaza` tot ce ti se da la pachet.

Comment

Crezi tu ca el face listele astea ptr ''pomana'' despre care spui ? Esti prost ? Ai 9 postari, tind sa cred ca da ! Respecta-i munca si tine-ti golaniile ptr acasa.
      danetzd likes this.
      Edision Mio 4k plus, Vu+ Zero 4k, Samsung UE49MU6452, Samsung QE55Q82RATXXH

Comment

nenea Edision Mio 4k plus da,am 9 postari dar un limbaj mai cu 7 ani de acasa nu ca un .....n ca tine.

Comment

Sincer, nu inteleg de ce ii deranjeaza pe unii listele facute de mine... parca ar fi cineva obligat sa le foloseasca. De fiecare data am specificat ca sunt liste bazate pe @Vhannibal, modificate pentru userii Ro. Pot sa inteleg argumentatia ca fiecare ar trebui sa-si faca propriile liste, pentru ca preferintele sunt vaste, dar eu cred ca, bazat pe aceasta structura, se poate ajunge mai usor la pereferintele utilizatorilor romani.Si mie imi lipsesc listele @firstZipper dar daca omul s-a hotarat sa nu le mai faca, care-i problema ca fac aceste liste ? Eu m-as bucura sa fie mai multi care fac asta, sa avem de unde alege .
          ...pana una alta, aveti atasate noile liste , cu pachetul Orange Ro adaugat, la cererea unora:
          https://gofile.io/?c=avTk83
          Succes, si astept sugestii, daca aveti !
          johst, cosmin_ and 10 others like this.

Comment

Salut,multumim pentru efortul facut ,rautaciosi sunt peste tot ,nu-i baga in seama.
            johst, Lurise and 2 others like this.

Comment

Settings 7 aprilie Vhannibal modificate @barghy:
              https://gofile.io/?c=RTBv3K
              Succes !
              johst, parpaneata and 5 others like this.

Comment

Multumesc frumos Barghy si Sarbatori Fericite!
                blueeye likes this.
                Vu+ SOLO2;DM 800 HD PVR;DISEQ 16 CENTAURI;H-H DIGITAL1.20;OFSET 1.80;Amiko HD 8260+COMBO.

Comment

Carcotasilor le recomand sa "dea pe alt canal" si sa nu se mai bage-n seama! BRAVO BARGHY si MULTUMESC pentru efortul facut!
                  Aceste settings poate nu sunt doar pentru cunoscatori si pentru Fine tunning de canale...sunt si pentru cei care nu stiu sa le faca, si mai mult, care au ajuns intr-o etapa a vietii lor, ce nu le mai permite timpul sa stea ore, zile chiar, sa faca asemenea setari! Lasa ca o sa "cresteti voi mari"! Ce credeti ca First Zipper a renuntat degeaba sa le mai faca?! Time is shrinking boys!
                  barghy and iulian1967 like this.

Comment

Barghy te rog adauga si
                    Digi Life, Digi World, Digi Animal si H2.
                    Multumesc pentru tot.
                    Īn principiu, ne va fi foarte uşor să ne trezim, dacă retinem ca nu există hazard şi nici haos, ci totul este planificat īn beneficiul cuiva şi nu al omenirii, deocamdată.

Iar iniţirea redresării noastre este, de asemenea, simplă: eliminarea tuturor partidelor politice şi sistemelor monetare, indiferent cāt de benefice ar īncerca să pară.

Şi abia după aceea vom avea şi şanse de vindecare.

Ama et fac quod vis !

Comment

salutare, are cineva settings actuale Enigma2 pt canale ro? evtl. un reup la ultimele settings ale lui barghy

merci anticipat

Comment

Salutare, linkul de la Barghy pentru settings nu mai este valid, poate sa le puna cineva din nou back online?
                        Thanks
                        Offset Triax TDS 110 + montura HH Opticum 3800 (60.0E<->30.0W), LNB Invacom 0.2db,
                        VU+ Rules
                        Contact Skype: [email protected]

Comment

Salut dorinelu,

eu am folosit Morpheus settings: http://morpheus883.altervista.org/

succes!
                          dorinelu likes this.

Comment

Working...
                          X