Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

DDamir Subtitle Player

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Eu am Black Pole OE2.0 si am intrebat deoarece un plugin aiurea imi capiaza imaginea. Pana nu-l dezinstalez nu mai am acces la celelalte pluginuri

Comment

ce se poate face sa dispara mesajul cel cu magic numar

Comment

Am si eu o rugaminte;cine ma poate ajuta cu instalarea programului pentru subtitrare,precizez ca sunt incepator in DM, adresa de mess;ciprianovidiu94 multumesc

Comment

subtitle DM 800

Originally posted by stefan ciprin View Post
          Am si eu o rugaminte;cine ma poate ajuta cu instalarea programului pentru subtitrare,precizez ca sunt incepator in DM, adresa de mess;ciprianovidiu94 multumesc
          Sal.!Ai prim.detaliile ptr.subtitrare?sunt interesat si eu.Ev.un mess:iulian1966savu

Comment

Cel pt OE 1.6 nu mai e de gasit....il are careva?

Comment

Sper sa te ajute asta.

Comment

acuma cum functioneaza ?ca l-am pus pe Merlin-3_OE-1.6-final-dm800-20120515 dar cum sa-l fac si sa subtriteze ceva....
                dm500s Vu+Zero 4K...ş maxim şasă cai frumoşi

Comment

Originally posted by delsat View Post
                  acuma cum functioneaza ?ca l-am pus pe Merlin-3_OE-1.6-final-dm800-20120515 dar cum sa-l fac si sa subtriteze ceva....
                  Ai AICI un tutorial.

PS. Mai era o problema care nu cred ca s-a rezolvat inca, am semnalat-o Aici cu ceva vreme in urma.

Comment

multumiri @Didi...
                    dm500s Vu+Zero 4K...ş maxim şasă cai frumoşi

Comment

Am observat ca de ceva vreme 10 zile, nu mai merge sa downloadez subtitle cu tasta verde...
                      E o problema cu serverul lor sau ce o fi ?

Later
                      Acum am vazut linkul lui DIDI, e super, mersi mult.

Comment

Originally posted by Didi View Post
                        ...
                        PS. Mai era o problema care nu cred ca s-a rezolvat inca, am semnalat-o Aici cu ceva vreme in urma.
                        Povestea cu greseala de ortografie "romanian" si corectarea fisierului ccc.en .../DD_Subt/country era cunoscuta din 2010 inca de la versiunea 3.02. Uite threadul aici: http://www.rdi-board.com/threads/119...l=1#post977253.

Comment

Originally posted by bono View Post
                          Povestea cu greseala de ortografie "romanian" si corectarea fisierului ccc.en .../DD_Subt/country era cunoscuta din 2010 inca de la versiunea 3.02. Uite threadul aici: http://www.rdi-board.com/threads/119...l=1#post977253.
                          Adevarat, problema este cunoscuta chiar inainte de data spusa de tine...dar asta chiar nu conteaza, pentru ca aici nu-i nici o competitie, rolul forumului este de a schimba informatii si de a-i sprijini pe cei care solicita ajutor, de preferat atunci cand au nevoie...
                          O seara buna tuturor !

Comment

La mine dupa modificarea aia, apare textul de la descriere in romana, dar nimic la "original title" si tot nu merge download.
                            O fi de la versiunea 3.09 ?

Comment

Originally posted by gabrield View Post
                              La mine dupa modificarea aia, apare textul de la descriere in romana, dar nimic la "original title" si tot nu merge download.
                              O fi de la versiunea 3.09 ?
                              Da, instalezi v_3.09 insa dupa lansarea pluginului din tasta 0 ai posibilitatea sa faci update la ultima versiune 3.24

Din curiozitate am facut o proba, se pare ca nu faci tu ceva bine, pentru ca totul este ok...

Comment

Asa am facut si dupa ce fac update cu tasta "0" zice ca there was an error starting plugin...

Comment

Working...
                                X