Antena Toroidala-16 lnb-uri!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by vuplus View Post
    Teoretic nu sunt diferente,practic vei sesiza diferente la receptie,originalul este original:
    https://www.satmultimedia.ro/antene/...ateliti_28418/
    ..adevarul este ca nici nu ai de unde sa mai cumperi din Ro.. aceasta antena originala decat de la ei..am cautat ...nu dau de alt site sa fie originala.

Comment

Originally posted by Militianu View Post
      Inverto Black Ultra se merită acolo unde ai semnal slab ( 28.2 E, 26 E , 4.8 E, 1W), Ón rest nu vad de ce aș da 50 lei pe un LNB in loc de 15 lei .
      pai atunci sa imi iau 10 buc..modelul care l-am postat eu mai sus ..si inca 6 buc ..ce spuneti voi....ca sa fie completa
      Militianu likes this.

Comment

Succes,asteptam detalii/poze cand o montezi si desigur rezultatul final!
        VU+SOLO 4K , Prime focus 1.80m,offset 1.30m Terfin,offset 1.00m no-name
        Multifeed 28.2E,19.2E,16E,13E,9E,4,9E,1W,30W DiSEqC Multimode Switch 8in+1 EMP - Centauri

Comment

1 buc - antena platita la Peruvision...10 buc lnb Inverto Black Ultra+ 5 buc suport lnb toroidala la Elstar...dar nu ma hotarasc la diseq ...sa iau centauri 16/1 ...ce imi recomandati .? am un amiko A4..sper sa nu am probleme.

Comment

Unul si bun:
            https://www.satmultimedia.ro/connect...iesire_167869/

clubalya77 likes this.
            VU+SOLO 4K , Prime focus 1.80m,offset 1.30m Terfin,offset 1.00m no-name
            Multifeed 28.2E,19.2E,16E,13E,9E,4,9E,1W,30W DiSEqC Multimode Switch 8in+1 EMP - Centauri

Comment

Originally posted by clubalya77 View Post
              ...dar nu ma hotarasc la diseq ...sa iau centauri 16/1 ...ce imi recomandati .? am un amiko A4..sper sa nu am probleme.
              Eu am un Centauri 16/1 din 2008 si,in ciuda unor opinii nu tocmai favorabile exprimate atunci,eu il folosesc si-n prezent la toroidala T90 indiferent de dispozitivul folosit(receptor,placa dvbs,etc).N-am avut probleme de nici un fel de atunci si pina acum.

satelescu

clubalya77 likes this.

Comment

Recomand si eu Centauri (eu am unul 8-1 Terestrian). Am fost putin in dubiu inainde de a-l lua pe acesta. Cele mai multe recomadari erau pentru Spaun dar am optat pentru EMP Centauri. NU am gresit deloc intrucat il folosesc de aproape 10 ani fara sa ii bag vreo vina.
                Bafta!
                clubalya77 likes this.

Cheers BADE !

Comment

EMP Centauri Diseq Profi-Class S16/1 PCP-W3, 16 intrari satelit, 1 intrare terestra , 1 iesire

Felicitari, comanda a fost trimisa!

Multumim pentru comanda, ea a fost inregistrata si este in curs de procesare. In cel mai scurt timp vei fi contactat prin email sau sms pentru a ti se comunica detalii despre livrare.

gata ma linistii ..dupa ce o sa le primesc ...o sa fiu nelinistit ...incepe instalarea ...
                  Militianu likes this.

Comment

Eh, nelinistit ai sa fii toata viata daca esti activ. Altfel ..pot trece toate pe langa tine fara sa le iei seama
                    clubalya77 likes this.

Cheers BADE !

Comment

Working...
                    X