Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Receptor satelit 4K cu 2 sloturi CI+

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by xyzcv View Post
    Asa-i cand citesti la repezeala , fara sa si intelegi ce citesti
    Taticu, eu stiu ce vorbesc, nu ma lua la misto si nu-mi veni cu chestii de genul CAM de Orange DTH pe receptor E2.
    Daca vrei sa demonstrezi contrariul pune un print screen cum ti-a cerut the the, cu Orange DTH pe alte receptoare decat conserva lor imperecheata cu cardul.
    the the likes this.

Comment

DM 900, DM 920, [email protected] Hd51, [email protected] 2400, Zgemma H7S sau H7C, toate sunt receptoare E2 pe care merge Orange CI+.
      Nu trebuie print screen, sunt confirmate de multi useri, si aici si pe alte forumuri.
      mariust5 likes this.
      DM 920, T90 4w-42e, offset 1,5-1w/5w/4,8e, offset 1,2 HH 30w-56e

Comment

Mea culpa!

Se pare ca nu am mai facut eu update cu ce ofera providerii...
        Am observat ca Orange ofera acum CAM CI+ pentru DTH. https://www.orange.ro/servicii-fixe/...lit/index.html

Deci puteti sa precizati ca aceste CAM-uri Orange DTH functioneaza ok si in televizoare recente, nu numai in receivere sat. De ex in al meu TESLA TV cu triple tuner.
        Digi si Telekom raman singurii care inca nu ofera pe site CAM pentru DTH, desi nu stiu din ce motiv CAM-ul Nagra de la Digi pe care-l folosesc pentru DVB-C, nu ar merge si pentru DVB-S...
        End off-topic.

Comment

Edit: Acum m-am uitat cu atentie si pentru cablu TV cei de la Digi ofera CAM *rdeto, deci nu ofera NAGRA. Cele de la Digi *rdeto merg fara cartela in ele.
          Nu stiu de ce oare e cuvantul acesta referitor la norma I r d e t o blocat pe forum...

Comment

[QUOTE=gen70;n2741261]

Dezvoltatorii care furnizeaza sistemele de codare, Na**a, Ird**o, pentru postarea de orice informatie despre aceste siteme si nu numai, te pot actiona in instanta, si cere prejudicii. Se poate bloca forumurile, administratorii actionati in instanta si altele. Inca mai e bine ca se mai poate discuta cat de cat despre emulatoare, sisteme de codare etc.
            Camul DIGI cablu are un card virtual, tocmai de a ingradi, cat mai mult accesul la informatia criptata.
            gen70 likes this.
            DM 8000 HD, DM 920 UHD, Emme Esse 125, Tricolor, Focus, OSCAM, TBS 5590, TBS 5520 SE, TBS 5927.

Comment

Pentru că deja am fost contactaţi de ei Ón trecut, ne-au zis LA MULŢI ANI
              Militianu likes this.

Comment

Asta e, sunty interese, gauri sunt oricum peste tot. La toti producatorii de sisteme de criptare.
                iosi likes this.

Comment

Originally posted by WebMan View Post
                  Pentru că deja am fost contactaţi de ei Ón trecut, ne-au zis LA MULŢI ANI
                  Understand...
                  Sa le uram si noi la fel.

Nu ca am avea noi tehnologie borg pentru ca sa le-o asimilam pe-a lor

Comment

Salut

A intrebat colegul romeo de camul CI+ de la telekom si nu a primit raspuns.Eram si eu interesat daca merge in vu+ sau dream.Mersi.

Comment

Un alt receptor foarte bun E2 ca raport calitate/pret care are 2 sloturi CI+ si 2 tunere DVB-S2X multistream este Zgemma H9 twin. Merge simultan decriptarea pe cele 2 Cam-uri, respectiv PIP sau inregistrare pe un Cam si vizionare pe celalalt Cam.
                      DM 920, T90 4w-42e, offset 1,5-1w/5w/4,8e, offset 1,2 HH 30w-56e

Comment

Originally posted by WoobyZ View Post
                        Salut

A intrebat colegul romeo de camul CI+ de la telekom si nu a primit raspuns.Eram si eu interesat daca merge in vu+ sau dream.Mersi.
                        Da,merge,mi-am raspuns singur ca p.....

Comment

Working...
                        X