Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

4K

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by FERI View Post

Deocamdate nu iau nimic, astept o confirmare ferma, de la cineva, care a achizitionat de la receptoare.ro, si sustine, ca cardul merge fara problema!
    Am cumparat eu si merge, fara probleme il introduci in televizor si este ok.Nu ai nimic de activat.

Comment

Atunci,confirma cineva ca merg in share si canalele 4K?

Comment

Nu merg. Doar RAI4K.
        zottya likes this.
        SHALOM

Comment

Originally posted by furduif View Post

Am cumparat eu si merge, fara probleme il introduci in televizor si este ok.Nu ai nimic de activat.
          Atunci este clar,cardul este activat de cei de la receptoare.ro,sunt curios ce o sa faci cand vei pierde secventa de activare si va trebui sa reinitializezi cardul....
          VU+SOLO 4K , Prime focus 1.80m,offset 1.30m Terfin,offset 1.00m no-name
          Multifeed 28.2E,19.2E,16E,13E,9E,4,9E,1W,30W DiSEqC Multimode Switch 8in+1 EMP - Centauri

Comment

Originally posted by isr2002 View Post
            Nu merg. Doar RAI4K.
            Nu-mi merge nici RAI4K.Mai sap.

Comment

Originally posted by vuplus View Post

Atunci este clar,cardul este activat de cei de la receptoare.ro,sunt curios ce o sa faci cand vei pierde secventa de activare si va trebui sa reinitializezi cardul....
              Am avut tot de la ei cumparat si cel gold si in doi ani de zile nu am avut probleme.
              bonou2 and vuplus like this.

Comment

Originally posted by furduif View Post

Multumesc, cred ca comand si eu saptamina viitoare!
                bonou2 likes this.

Comment

Păcat că nu merge să pui smartcardul la "bătaie" și funcționează doar in Tv, era ok dacă funcționa și în receptoare compatibile.
                  Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                  Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Se pare ca si polonezii de la Canal + au scos saptamana asta noul CAM CI+ 1.4 ECP si smart cardul aferent, numai cu acest cam va fi posibila in viitorul apropiat receptionarea canalului Canal+ 4k. Treptat, se complica lucrurile.

Comment

Astazi spre surprinderea mea s-a facut lumina si pe SKY SPORT UHD DE Ma uit de aproximativ 30 de min si este totul ok ( fara freez ).Sper ca nu este doar o intamplare…..

Comment

Aseară a mers bine și Sky Sport Bundesliga.
                        Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                        Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Originally posted by FERI View Post

Multumesc, cred ca comand si eu saptamina viitoare!
                          Am primit cam+cartela tivusat, functioneaza fara nici o problema!
                          Militianu and isr2002 like this.

Comment

Din pacate pe rai4k nu mai este nimic de vazut. Italienii il trec pe linie moarta, se renunta momentan la productii 4k. De altfel, fara Giro, campionat european fotbal, etc, etc. Schimbari si pentru rai sport, devine rai sport clasic cu reluari in bucla. Vremuri grele...
                            hexs likes this.

Comment

Working...
                            X