Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Ce merge si ce nu merge in share....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nu merge.
    Totuși este ciudat pt ca in meniu Status imi indică ca este ok

Comment

Canal France merge?
      Sau Orange France?

Comment

Nu merg...
        Offset 0.95m Aluminiu,Lnb Inverto Black Ultra 0.2dB,H-H Strong DM2100,Vu+Zero 4k

Be the type of person that when your feet touch the floor in the morning the devil says, "Aww shit... they're up"

Comment

Originally posted by sideral View Post
          Canal France merge?
          Sau Orange France?
          Cum nu merg, merg cu abonament.
          crursu likes this.
          Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
          Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

kostyx84
            Tu ai citit "semnatura" colegului Militianu ? E mai sus de postarea ta #1389.

.
            Militianu likes this.
            TBS 6903 si 6909-X
            Satlink WS 6980
            Amiko Viper 4k, Alien2+,Emme Esse 115cm AL, IBU, Optibox Dm 3800, 100.5E-45W
            mi ste®

Comment

kostyx84, avem reprezentati foarte inteligenti, un exemplu ti-a fost dat cu o postare mai sus. Abonati care sa "rumege" oferta romtelekkom nu prea avem, pentru ca multi se ghideaza dupa reclama ciobanului migrator de la alt provider si multumit de ochii reclamei cu ce-i ofera telekkom. Daca faci referire la reprezentanti care sa iti dea in privat posibilitatea portarii cardului in alt receptor uita de acest provider si citeste ce s-a postat in ultimii ani pe forumurile satelitare tehnice de profil, asa poate vei intelege ca reclama e una si realitatea urmarita de tine e alta.
              ... scuze de offtopc mai ales daca plictisesc cu ce s-a mai spus in mod repetat.
              Sommersby and Militianu like this.

Comment

Vad ca insiști vrei neapărat un iban.

Trimis de pe al meu Redmi Note 3 folosind Tapatalk

Militianu likes this.
                1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd/vu+zero 4k/2m circular dish/motorizet 0,85 gilbertini dish/redline ts 200hd....and more

Comment

Eu zic că un Ban ar fi de-ajuns!Mai mult nici nu trebuie!Văd că la numai 5 postări tare le are si cu diabetul zaharat,si cu prosti si cu share-ul.Eu as fi curios pe lângă acest cont proaspăt creat oare câte conturi mai are?Un Admin nu-i pe aici?Unul care să nu fie in carantină?
                  Militianu likes this.
                  sigpic

Comment

Întotdeauna o parte din userii noi veniți au mintea odihnită
                    edinsorin and bonou2 like this.
                    Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                    Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Originally posted by Militianu View Post
                      Stați lin că nu mai deschide ...
                      sal Cum pun keile pt bulsatcom email= [email protected]
                      Când te-ai născut, tu plângeai iar ceilalţi zâmbeau.
                      Trăieşte-ţi viaţa astfel încât atunci când se va sfârşi, măcar tu să zâmbeşti!

Comment

Originally posted by gladix View Post
                        Vad ca insiști vrei neapărat un iban.

Trimis de pe al meu Redmi Note 3 folosind Tapatalk
                        In sfârsit văd că cineva i-a administrat antidotul la kostyx84!
                        sigpic

Comment

A reusit cineva sa deschida Viasat UltraHD de la 0,8 W, mai ales ca este transmis de cateva zile si pe Thor 7, 12399 H.

Comment

Eu unul nu , din câte știu nici nu o sa avem rezultate in ceea ce privește o parte din canalele Visat mutate pe Thor.
                            crursu likes this.

Comment

Poate sa-mi spuna cineva va rog daca pe 31.5 est merge ceva in share ?

Comment

nu merge nimic,cateva la liber

Comment

Working...
                                X