Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Ce merge si ce nu merge in share....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 4 (0 members and 4 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Deschide, nu deschide, asta mai putin conteaza. Stim toti ca operatorii inchid imediat gaurile. In general publica asta fomistii sau cei care vor sa isi faca reclama pe spatele altora.
    Banui ca , daca cineva are deschis acel card nu ar avea curaj sa il faca public asa ca daca a aparut informatia asta ar trebui sa faceti o vizita lui johny la Videle la Teleorman.
    intotdeauna solutiile au fost inchise d eprovideri cand s-a depasit o limita a bunului simt. Spre exemplu cardurile nemtesti ...e plin de coate goale care vand " N line" si ei nici nu stiu cum arata asa ceva.
    In locul adminilor asi inchide acest topic , chit ca e adevarat sau nu.
    BE HAPPY AND MAKE HAPPY

Comment

Originally posted by scrombi View Post
      Deschide, nu deschide, asta mai putin conteaza. Stim toti ca operatorii inchid imediat gaurile. In general publica asta fomistii sau cei care vor sa isi faca reclama pe spatele altora.
      Banui ca , daca cineva are deschis acel card nu ar avea curaj sa il faca public asa ca daca a aparut informatia asta ar trebui sa faceti o vizita lui johny la Videle la Teleorman.
      intotdeauna solutiile au fost inchise d eprovideri cand s-a depasit o limita a bunului simt. Spre exemplu cardurile nemtesti ...e plin de coate goale care vand " N line" si ei nici nu stiu cum arata asa ceva.
      In locul adminilor asi inchide acest topic , chit ca e adevarat sau nu.
      ok am inteles nu merge nimic , multumesc

Comment

da merge telekom ro in share dar cum zicea cineva mai sus sant putine carduri si cei care au nu fac public si tin secret pentru ei in special noi romani nu ne ajutam intre noi deaia nu realizam nici o data nimic

Comment

1. De unde stii tu ca merge Telekom?
          B.Cu 15 postari in 5 ani vorbesti de ajutor?
          lord jedy likes this.
          SHALOM

Comment

Moartea CS este ******verul. Noi cei care am facut din pasiune si o facem suntem scirbiti de asa ceva.
            Merge , nu merge asta conteaza mai putin.
            olimanta -da ce costa asa de scump un abonament telecom pentru 4-5 tv incat sa nu ti-l permiti? La ce iti trebuie tie telekom in sharing?
            Crezi ca esti mai destept? Sau vrei sa te dai mare si tu ca altii pe aici.
            isr2002
            asta are nevoie de ajutor sa bage si el cardul in multics, ca e la moda. Are tot prostul.

Nu moare lumea ca nu are telekom in share, lumea moare de la virusi si de foame.
            BE HAPPY AND MAKE HAPPY

Comment

1.Stiu ca merge Telekom pentru ca am probat si am vazut cum merge

B. Nu am postat nimic ca numi place sami bag nasu peste tot daca pot sa ajut cu ceva ajut daca nu citesc si ma uit dar acuma am cerut la mai multi ajutor sa fac cardul meu dar nimeni din cei care au nu vreau sa zica parca ar fi secret de stat.

Comment

Originally posted by scrombi View Post
                ...lumea moare de la virusi ...
                Doar un calculator poate face asta. Metaforic vorbind...

Revenind la subiect: Intotdeauna au fost secrete mai mult sau mai putin pazite. Totul are un pret...

For a better world!

Comment

Romanul cel mai inventiv om de pe pamant…..Vivat Romania
                  Vu+ SOLO2;DM 800 HD PVR;DISEQ 16 CENTAURI;H-H DIGITAL1.20;OFSET 1.80;Amiko HD 8260+COMBO.

Comment

Da asa e dar si daca e gratis ceva o informatie cel putin uni tin foarte secret dar infine nui suparare

Comment

Bun si acum sa intelegem ca ai reusit sa pui cardul in share dar probabil nu o sa spui nici tu la nimeni cum se face

Comment

ori ce card trebue sa mearga in share dupa parerea mea , dar cred ca nu sint interese la toate cardurile , sa le faca sa mearga , de exemplu am auzit ca si digi albania merge full in share , un tip mi-a oferit o linie contra cost , pe un site de lini

Comment

Nu am reusit sa pun cardul de telekom in share asta e problema daca cineva stie exact cum se face il rog sa ma caute in privat si contra cost ce am postat mai sus e din schimburi eu nu tin asa un mare secret daca as fi stiut exact cu se face cardul ias fi ajutat si pe alti

Comment

Eu zic sa nu mai postați așa ceva .
                            rock5, scrombi and Rely like this.
                            Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                            Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

@olimanta,
                              atunci de ce nu cumperi de la amicul tau "multimedia", ca dor esti in grupul de ******vere romanesti?
                              Mai degraba intreb:
                              Ce cauti tu acolo?
                              Acolo se petrec lucruri ilegale stii? Sau poate nu iti pasa . Aciolo gasesti toata "spuma".
                              Ti-au cerut prea mult?

iNTREBARE PENTRU TOTI:
                              De ce despre sky italia nimeni nu scrie nimic? Cardurile au functionat si functioneaza mereu pentru ca anumite persoane ca cele din grupul tau nu au pe mana solutia.
                              Cand persoane ca cele de mai sus aveau solutia ,cardurile de la providerul italia se frigeau in emulatoare.
                              Eu imi doresc sa se ajunga si la providerii romaesti sa se faca curatenie.
                              Nu se pun diamante la gatul porcilor.
                              Terra Mittica likes this.
                              BE HAPPY AND MAKE HAPPY

Comment

Domnul scrombi Senior Member Expert nu ti-am cerut tie personal nici un serviciu si nici nu e treaba ta in ce grupuri sau forumuri sant eu si ce amici am eu nu cred ca team jignit cu ceva eu am poastat aici, daca este cineva si poate sa ma ajute sa pun cardul de telekom in oscam si cineva ma intrebat de unde stiu eu ca telekom merge in share si am zis ca am probat nu e vorba de cerut prea mult sau prea putin dar se vede romani de ajutor asa ca tine cum se ajuta sau mai bine zis cum ne ajutam intre noi si apropo se scrie si despre sky it si despre toate numai trebe sa cauti si sa citesti
                                galex likes this.

Comment

Working...
                                X