Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

ALEGETI-VA STRUCTURA FORUMULUI

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ALEGETI-VA STRUCTURA FORUMULUI

In ultima vreme sunt asaltat cu mai multe propuneri in ceea ce priveste viitoarea structura a forumului.
    Spuneti-va parerea in ceea ce priveste numarul de sectiuni a site-lui.

ATENTIE ! NU PUTETI VOTA DECAT DACA SUNTETI LOGAT IN FORUM.
    9
    1-3 sectiuni
    11.11%
    1
    4-7 sectiuni
    0.00%
    0
    8-10 sectiuni
    22.22%
    2
    peste 11 sectiuni
    33.33%
    3
    nu este important pentru mine
    33.33%
    3
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Ca si sugestie:
    1-generale-subiecte ce nu apartin studiului sat-fotbal
    -pc
    windows,divx,etc.(nicolae furdui iancu)
    2-codari-ir*deto
    -seka
    nagra
    conax
    crypto
    via
    3-keys-seka
    nagra
    via
    ir*deto
    c0nax

4-receptoare-dreambox
    C.I/gb
    dvb
    5-card-fun
    pic1
    pic2
    6-comunicari de catre admin
    7 regulament

a) nevoie de oameni care sa vegheze incalcarile si sa-i atentioneze pe cei care nu sunt atenti!
    Ideile exprimate de userul acestui cont reflecta opinia personala si trebuie tratata ca atare.

Comment

salutare,
      intr-adevar interesant poll-ul am votat 1-3 sectiuni... cu cat mai simplu, cu atat mai usor de browse-at ! din pacate nu am timp sa citesc toate mesajele cu atat mai mult sa trec prin mai multe secsiuni (sectiuni, sectiuni ! )... un thread mi se pare interesant dupa titlu, in primul rand, si apoi nr.-ul de replies. de multe ori, nu mai vizitez alte sectiuni care la urmatoarea vizita a forumului apar ca "citite", cu toate ca de multe ori am gasit mai apoi mesaje destul de interesante/constructive

asta ca am fost fortat sa critic, altfel mie imi place asa cum este structurat acum, de aceea multumesc !

mult succes,
      crify

Comment

Pentru 3-4 sectiuni nu mai mult .Ce-i mult strica si ce-i putin nu ajunge.

Fabian23
        FAbian23

Comment

Hi Fanta,

Bine faci ca ne consulti in privinta structurarii acestui forum!Din punctul meu de vedere ar trebui sa existe trei sectiuni tematice principale:1.pentru schimb de date si informatii ce acopera zona sistemelor de codare.2.informatii si date cu noutati in materie de programe si actualitati in materie de sateliti si transponderi{actualul News},3.instalatii de satelit si noutati in materie de aparate de receptie si accesorii.Daca sondajul releva ca e necesar sa existe o sectiune ce se ocupa doar de transmisii si actualitati in sport atunci sa-i dai curs acestei cereri.Sint de acord cu cei care se pling ca n-au timp sa urmareasca ce se intimpla pe celelalte sectiuni.Singura mea grija este ca situl RDI sa nu fie prea greu de accesat cum nu de multe ori s-a intimplat.Din acest motiv de multe ori am renuntat sa mai intru la alte sectiuni ale forumului.Sper ca va-ti gasit un Host propriu ce ne va facilita un acces rapid si sigur la toate sectiunile forumului!Ar fi de dorit ca cei ce posteaza pe forum sa nu amestece mesajele,fiecare mesaj sa fie plasat la sectiunea tematica respectiva pentru o mai buna orientare pentru toti participantii.
          In speranta ca vom putea gasii raspuns,ca pina acum,la multitudinea de probleme tehnice sau de alta natura,nu-mi ramine dacit sa-mi exprim recunostinta pentru ca ne pui la dispozitie un misloc si spatiu de comunicare pentru toti romanii.Iti doresc un Paste fericit si multa sanatate!
          Satelescu

Comment

Mie'mi place shi asha.
            Ca sa zic..."Divide et impera"...nu-i cazu'!
            Ca sa zic..."Comparaison n'est pas raison"...e cazu'!
            Ashadar...Nici prea prea,nici foarte foarte!

cu tot respectul,

Comment

Receivere

Propun o sectiune RECEIVERE, unde vor fi elencate TOATE modelele care le posedam, unde, in fiecare sectie a fiecarui model sa postam PATCH-uri, FirmWare shi SETTINGURI... Cred ca va fi de ajutor la multzi...

In definitiv, vor fi mai mult sau mai putzin 20 de modele....

Comment

Propun o sectiune RECEIVERE, unde vor fi elencate TOATE mode

Asta chiar ca mi-ar place si mie!

O zi buna !
                Dream 7000,strong 6xxx,FteMax100,ZehnderZX2102

Comment

Ce se intimpla de NU POT VOTA
                  S-a intimplat si anterior la votul referitor la zonele tarii unde locuim.
                  Sunt inregistrat ...
                  Si ca sa-mi spun parere :Chiar si asa forumul este destul de "rasfirat"
                  sunt unii care spun :"postez aici pentru ca...",vine moderatorul si-l muta la locul lui etc...
                  Cred ca forma actuala a forumului este buna si nu se impune nici o schimbare.
                  f11
                  PS VREAU SI EU SA VOTEZ

Comment

SALUTARE,
                    cat timp va fi doar la obiect e ok, pe urma zic ca nu mai are nici un farmec, sau nu va avea interes, pe cine intereseaza altceva decat ceea ce tine de forum-ul asta nu are decat sa caute in alta parte!
                    I principiu este ok intre 4-7!
                    O zi buna tuturor in continuare!

Comment

3 sunt putine ... 7 sunt multe

Comment

.. iar de votat nu pot chiar logat fiind

Comment

Nu spun ce am votat,dar la aceasta ora,cu cine am votat conducea detasat.

Comment

sunt logat shi nu pot vota... cine a votat in locul meu, sa-mi dea o bere!
                            reshpekt... meseriashu

Comment

Nici eu nu pot vota!

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                              X