Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Feed Dolce Sport

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Feed Dolce Sport

Stie cineva care sunt coordonatele feed-ului pe care transmite Dolce Sport meciurile din Liga lu' Mitica?

Cand stii ca sunt meciuri trasnsmise de ei cauta pe satelliweb.

Comment

dai o scanare in timpul meciului,depinde si ce receptor ai
      FORZZA MILAN-FORZZA ARMATA ULTRA-FORZZA LUPII GALBENII.......FUCK THE SYSTEM

Comment

Am un Optibox cx extra pvr, am sa incerc ambele variante. Mersi pentru sfaturi.

Comment

chiar nu le stie mimeni

Comment

N-am gasit feed-ul....ori e bine ascuns...ori folosesc fibra optica sau relee ca pe vremuri.
            Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
            Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

Cred ca este ascuns.

Comment

Sunt 2 meciuri in desfasurare acum, unul la Dolce altul la Digi.
                Pe site-ul de mai sus nu e niciun feed open la aceste meciuri.
                Ieri am gasit un feed de Digi tocmai pe 45E...intotdeauna folosesc acelasi satelit pt feed-uri ?
                E vreo sursa mai de incredere decit site-ul de mai sus ?

Comment

Originally posted by gen70 View Post
                  Sunt 2 meciuri in desfasurare acum, unul la Dolce altul la Digi.
                  Pe site-ul de mai sus nu e niciun feed open la aceste meciuri.
                  Ieri am gasit un feed de Digi tocmai pe 45E...intotdeauna folosesc acelasi satelit pt feed-uri ?
                  E vreo sursa mai de incredere decit site-ul de mai sus ?
                  TOATE feed-urile fotbalistice sunt aici : (apare meciul Astra-Sibiu)
                  http://www.telefootball.com/feedlist.php
                  Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
                  Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

Mersi nene Fanta.
                    La Astra am ajuns prea tarziu dar acu 3 min au bagat si feed-ul de la Dinamo.
                    Vad ca e MPEG 4...nu-mi intra deloc semnal pe 12513 desi chiar pe receptorul meu MPEG 2 trebuia sa am ceva...

Comment

Originally posted by Fanta View Post
                      N-am gasit feed-ul....ori e bine ascuns...ori folosesc fibra optica sau relee ca pe vremuri.
                      N-ar fi o minune sa se foloseasca de aceste cai invechite de transmisie, doar e vorba de Romtelefon pana la urma.....nu?

Comment

Originally posted by Bugghy1978 View Post
                        N-ar fi o minune sa se foloseasca de aceste cai invechite de transmisie, doar e vorba de Romtelefon pana la urma.....nu?
                        Ai scanat toti satelitii de pe europa ? Nu scrie nicaieri ca feedul ar trebui sa fie pe 39E.

Comment

Originally posted by ovidiumarius View Post
                          Ai scanat toti satelitii de pe europa ? Nu scrie nicaieri ca feedul ar trebui sa fie pe 39E.
                          Am scanat pe toata durata meciului, folosind blind scan, majoritatea satelitilor de la 45E la 5W si nu am gasit nimic. Nu zic, ca n-ar exista acest feed, eu personal nu l-am gasit, poate antena de doar 1.5 nu ma ajuta prea mult in acest sens.

Comment

La urmatorul meci cred ca vom afla ceea ce ne intereseaza.

Comment

Originally posted by Bugghy1978 View Post
                              Am scanat pe toata durata meciului, folosind blind scan, majoritatea satelitilor de la 45E la 5W si nu am gasit nimic. Nu zic, ca n-ar exista acest feed, eu personal nu l-am gasit, poate antena de doar 1.5 nu ma ajuta prea mult in acest sens.
                              Undeva trebuie sa fie ... poate doar ca e redenumit si codat, iar daca-i asa nu prea sunt sanse de dibuit.

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                              X