PCHOME.RO

Collapse

Doua noi radiouri romanesti pe satelit...

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Doua noi radiouri romanesti pe satelit...

...pe transponderul cu realitateaTV de pe sirius. Realitatea FM si Minisat radio - ambele emit. Minisat e mono si se aude si cam prost.
    SHALOM

Minisat e de vreo saptamana sau 10 zile . (Tārgoviste)

Comment

Este mah nene pe satelit Minisat de 2 luni da nu au emis pana azi...
      RadioMix www.mixcraiova.ro Muzica Dance

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Comment

Cu ce emit astia de la MINISAT mah? Cu pick-up sau benzi magnetice? Se aude ....parca asculta tataie-meu Radio Oltenia la tara pe AM.
        PS: Cred ca au volumul dat prea tare ca se aude si cu barrrrait

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Comment

heheh minisat este inca in probe au statii ce trebuie sa le dea drumu asa ca fack si eu ce pot...stati calmi ca la cati bani are patronu sigur asteapta marfa de afara pt emisie..

Best Regards
          Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
          La fel si cand esti prost ...
          __________________________________________________ _____________________________________________

Comment

Pai parca Realitatea FM se aude mai bine... Si are o prezentare care cam aduce a Radio Romania Actualitati, nu vi se pare?

Comment

yo nu am auzit pe nimeni vorbind pe realitatea fm... VORBESTE CINEVA ACOLO.
              In alta ordine de idei am vazut ca la muzica sunt ....very old...

Comment

Era vorba de gingle-uri, de prezentarea, de "impachetarea", daca vrei, acestui radio... nu era vorba de prezentatori si vorbele acestora!

Comment

O intrebare... Stiu ca realitatea fm a castigat o gramada de frecvente in tara pe FM. Totodata le-a si vandut atunci catre radio TOTAL. In craiova am ascultat pe 92.7(castigata de REALITATEA FM), teste de emisie cu radio total.....
                  DECI este reala chestia cu vanzarea..
                  PAREREA MEA. Realitatea FM va emite numai pe satelit, pana cand va castiga alte frecvente, daca va castiga...

Comment

Working...
                  X