Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Cine Film - 7 grade est

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Cine Film - 7 grade est

Salutare

daca nu stiati deja pe satelitul de la 7 est frecventa 11304 H puteti vedea la liber in limba originala canalele Cine Film si Cine Series ..... baga filme de ultima ora, acum cand scriu este Gemini Man 2019 care acum ruleaza in cinema!

Vizionare placuta,

Romeo
    iosi likes this.
    bucuresti, 0.9 m.

aoleu romeo, sint acolo de multa vreme.
    dingo31 likes this.
    1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd/vu+zero 4k

Comment

Mai sunt și pe 52 Est.
      Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
      Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

gladix

am si zis , daca nu stiati !

baga filme super noi , zici cai PPV , sunt pusi pe furaciuni !

Romeo !
        bucuresti, 0.9 m.

Comment

pai ma sint canale pe 46.1 est si 52 est unde poti vedea filme"furate"

Comment

Pacat ca in jumatatea de nord a tarii cu antena de 0,8 nu se receptioneaza acest transponder .

Comment

Nici cu antena de 1,2m nu se receptioneaza in Radauti, Jud. Suceava.

Comment

@romeo:mersi fain.Uite ca nu stiam de ele.In Timisoara,reusesc sa le prind cu o antena de 1m,semnal cam 40%.Probabil daca as pune una de 1.2 ar mai creste.Variantele SD merg fara intreruperi de semnal.Doar cele HD se mai intrerup.
                Offset 0.95m Aluminiu,Lnb 0.3dB,H-H Strong DM2100,DM 500S ,Dm 500HD

Be the type of person that when your feet touch the floor in the morning the devil says, "Aww shit... they're up"

Comment

optimus ieri dadeau Once upon a time in Hollywood - 2019

asa in dusmanie

))))

​​​​​Romeo
                  bucuresti, 0.9 m.

Comment

a fost dimineata pe la 6.30

Comment

Dar exista vreun site unde putem afla programul canalelor?Ca la mine pe EPG nu apare nimic.
                      Acum vad ca e Stuber (2019).Tare.
                      Offset 0.95m Aluminiu,Lnb 0.3dB,H-H Strong DM2100,DM 500S ,Dm 500HD

Be the type of person that when your feet touch the floor in the morning the devil says, "Aww shit... they're up"

Comment

Originally posted by romeo View Post
                        gladix

am si zis , daca nu stiati !

baga filme super noi , zici cai PPV , sunt pusi pe furaciuni !

Romeo !
                        @eomeo, ai zis ca il iei cu antena de 0.9 in Bucuresti? M-ai instigat si pe mine; momentan nu am antena la aceasta pozitie dar incerc cumva sa pun sa vad daca il iau si eu. Am una de 0.9 sa vad daca merge. Zi-mi cu ce semnal iti intra.
                        Multumesc frumos!

Comment

Cu antena Terfin de 1.30 mobila cu actuator,adica aceasta:
                          https://www.rdi-board.com/forum/rdi-...43#post1963443
                          Am semnal 78% langa Bucuresti 52 Km pe cine film HD

VU+SOLO 4K , Prime focus 1.80m,offset 1.30m Terfin,offset 1.00m no-name
                          Multifeed 28.2E,19.2E,16E,13E,9E,4,9E,1W,30W DiSEqC Multimode Switch 8in+1 EMP - Centauri

Comment

Multumesc vuplus, pentru raspuns; 50 km spre nord sau in ce directie? din ce am vazut spre N se rarefiaza semnalul .
                            Astept, totusi, sa vad daca in Bucuresti intra chiar cu 0,9. Eu nu prea am loc de alte antene ca mai am doua si locatia la balcon este limitata. Totusi, pt un 0.9 daca intra Cinefil asta.. as face cumva.
                            Eu am o antena de 1.2 pe 1w si ma intreb, oare, daca mi-ar reusi o configuratie de genul acesta.
                            Cele bune!
                            Last edited by tdy_sat; 28 November 2019, 14:04.

Comment

Nord desigur ca, doar nu in sud la bulgari...poti incerca un multifeed cu cea de pe 1W
                              VU+SOLO 4K , Prime focus 1.80m,offset 1.30m Terfin,offset 1.00m no-name
                              Multifeed 28.2E,19.2E,16E,13E,9E,4,9E,1W,30W DiSEqC Multimode Switch 8in+1 EMP - Centauri

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                              X