Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

SEISM ÎN FOTBALUL ROMÂNESC! Telekom dispare din România!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

SEISM ÎN FOTBALUL ROMÂNESC! Telekom dispare din România!

stirea aici
    Tomorrow's just your future yesterday!

Am citit stirea si eu de dimineata,am vorbit cu cineva din sistem,cica nu e nimic adevarat.
    Nobody is Perfect
    I am Nobody

Comment

fake news,rugaminte postati surse credibile nu zvonuri
      1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd/vu+zero 4k

Comment

Pe langa Digi si Orange intre timp a mai aparut si un concern rusesc care este interesat de toate operatiunile Telekom din Romania. Deci banuiesc ca este fake news.

Comment

Nu ii mai cumpără bulgarii, acum îi cumpără rușii, clickbait și fake news.
          Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
          Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

apai daca si GSP da fake news ..... atunci sa ne-o suga Tolo cu echipa lui.
            daca este falsa stirea si am postat prostii, îmi cer scuze public si ma duc sa-mi pun cenusa pe chelie.
            Tomorrow's just your future yesterday!

Comment

Sincer...... - Pana nu faci focul , nu iese fum - si tare mi-e ca intr-un final se va adeveri si acest fake

Comment

Telekom nu stă pe roze, dar articolul este o bălărie.
                Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Si dupa cum scriam ieri - NU iese fum daca NU faci focul - mai pe romaneste :
                  - intentia celor de la Deutche Telecom exista insa nu sau inteles la ''malai''
                  Alt articol mai amplu gasiti aici - https://economie.hotnews.ro/stiri-te...nicatiilor.htm
                  Dupa mine daca era sa nu existe aceasta intentia a celor de la DT , raspunsurile celor intrebati erau un NU hotarat si nu lasau loc de interpretari ca raspunsurile date in respectivul articol
                  Doar timpul va rezolva sau nu aceasta dilema , mai ales ca nu doar DT sunt nemultumiti de OUG 114/2018
                  Pe bune acum , pe care politician l-ati auzit/vazut sa spuna/scrie pe sleau o situatie ambigua cum e aceasta

Comment

Greu de găsit un cumpărător pentru cele 53% acțiuni ale OTE(Telekom DE), și la câți bani o să ceară, nu ii vad cumpărați prea curând.

Comment

Fondul Suveran de Dezvoltare si Investitii din Romania a primit fonduri europene de 10 mld. Euro.

Comment

Adică pușculița psd

Trimis de pe al meu Redmi Note 3 folosind Tapatalk

1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd/vu+zero 4k

Comment

Pai daca tot e singurul operator detinut fifty-fifty de stat ......ce mai conteaza
                          Dorinta de vanzare/cumpare sa fie , ca bani se gasesc ei de unde sa.........

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                          THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                          X