DigiTV Cablu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

BBC EARTH nu mai iese din grila DIGI.
    Conform informațiilor HD Satelit, televiziunea BBC Earth va rămāne īn continuare īn grila RCS RDS și după 1 ianuarie 2019.
    Sursa: https://www.hdsatelit.com/2018/12/bb...lekom-dar.html
    imeDB likes this.

Comment

intrebare naucitoare poate pt unii dar acuma s-a ivit pt mine
      am cautat pe cablu COMEDY CHANNEL la un tv racordat direct la SARMA si nu il gasesc
      oare e in Extra ceva?
      mersi
      http://rock5blog.blogspot.ro/

Comment

Salutare, la mine pe digital functioneaza pe 354 MHz, 6900,QAM64 .
        rock5 likes this.
        Dm800se,Vu+Duo2

Comment

Si la mine este , dar nu pe 354Mhz , ci pe 402Mhz/6900.......adica in Bucuresti
          rock5 likes this.

Comment

artic "Merge Diablo WIFI/LAN cu linii CCCAM sau NEWCAMD, deci din extern. Intreaba pe forumurile de afara, pote dai de cineva care a lucrat la soft, ca acolo e problema. Parerea mea este ca nu se descurca cu 4 caid-uri in stream, din care 2 de N3 si 1 de N2."
            nu e asta problema,pe satelit merge cu 9 caid si 6 siteme de codare diferite.

Comment

Merge cu linii CCCAM! Problema este cu emulatorul intern de N2.

Comment

nu cu linii,ci cu emulator intern pe viacces.Poate cineva sa faca un hex pentru fun card n2?sau sa actualizeze unul vechi?

Comment

Este deja TVR1 HD si TVR2 HD sau inca nu ?

Comment

Nu există īncă nici TVR 1 și nici TVR 2 HD.
                    Amiko A4 Combo / TV: 1000 SD, 200 HD, 11 UHD (28,2°/23,5°/19,2°/13°)/UPC: Play Maxim, Maxpak, Panonia, Sport, Connect 300/Online: HBO GO, Netflix, DigiPlay/Online, HorizonGO, Spotify.

Comment

In Tārgu Mureș tv2 pe 306 Mhz , prime și mozi+ pe 458 Mhz.

Comment

Salut, de cateva zile am niste probleme, mai exact: pe antena 1 hd , antena 3 hd si pro tv hd apar macroblocuri.Pe Nat Geo Hd si Nat Geo Wild Hd apar niste dungi colorate care se "plimba" pe imagine.Mentionez ca atunci cand am aceste probleme am 100% putere si calitate la semnal.

Comment

Buna seara,
                          Stie cineva unde gasim frecventele actualizate de la Digi si UPC?
                          Multumesc

Comment

Tv 1000 aut din grila digi cablu bucuresti ?

Comment

Da se pare ca l-au scos, nici pe platforma digi online nu mai merge!
                              Probabil ceva problema tehnica , văd ca acum merge!
                              Last edited by tepei_radu; 17 January 2019, 09:15.

Comment

Nu l-au scos. Aici e pe 394Mhz

Last edited by dingo31; 17 January 2019, 10:38.

Comment

Working...
                                X