PCHOME.RO

Collapse

Asa de curiozitate!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Asa de curiozitate!

http://flavius.online.ro/jpg/files/O..._in_Spania.jpg

Nu se vinde in strainatate......dar de fapt in spania se vinde.
    Am taiat numerele de tf si adresa ca sa nu le fac reclama ! sau mai bine zis sa nu le fac rau ca sigur nu au dreptul sa vanda!
    Fiti atenti numai ce scoruri au.Au pus ceva adaos nu?

Numai bine
    Fuck me... and I`ll fuck you back!

Salut,

Stiu oameni care ar plati si mai mult daca ar avea kit-ul adus acasa si instalat,ei doar trebuind sa ...apese pe butonul telecomenzii !
    Nu banii sunt problema ci procedura ! Nimic de comentat,doar prezint reactii din "afara" !Nu reprezinta parerea mea !
    Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Acum 2 luni am zis ca in Londra se vand cu 250 GBP si ca e cineva care are stoc dar Ovex m-a contrazis.Dovada se vede.Ptr. amatorii din Londra,aceeasi persoana vnde kitul cu 350GBP(include abonamentul si receiver-ul).Nu stiu de ce ne ferim cand in tara daca suni iti cere 50 de euro in plus daca esti din afara.Romanii din afara reprezinta cel putin 25% din vanzarile DIGI. Asa ca farsa lui Fanta(precum ca DIGI nu va mai transmite in vest ) e subtire.Mai bine zicea ca va transmite si peste ocean si poate il credea cineva.

Comment

cu riscul de a ma repeta(topicul a fost sters prompt)in londra se gasesc cu 2 sute de regine plus 10 pe luna!
        Everyday you learn something new!

Comment

... interesant ar fi de aflat care's spagarii de'aici care impacheteaza si trimit acolo .
          Ca fara "sprijinu" angajatilor RCS treaba n'ar functiona SIGUR .

Comment

sal

Sal.
            In Germania costa Kitul complet 145 Euro..
            Chiar astazi am cumparat.

blu sky

Comment

unde ? zi si mie ...................

Comment

dar de unde l-ai cumparat ..e sa nu zici ca de la ALDI,,,,,,, cum naiba nu mai intzeleg nimic ....ma stofoc aici de o luna sa fac si eu rost de o conserva sa vad si eu Romani si tu acum mentionezi ca este si in Germania de cumparat ....nu stiu ce sa mai cred ......si si la pretul asta......

Salutari....dan

Comment

... este de cumparat la diferite persoane particulare care vind la supra-pretz (de obicei) ...

Apropo, recordul l-am vazut ieri: 800 de euro datzi pe un pachet DTH de un patron de restaurant romanesc la BodenSee !

Uite ca l-am gasit si pe asta pe un alt forum AICI ... si ca el incep sa apara ca ciupercile mai ales in Germania !

Bafta,

Comment

uau .....e cam mult piperat... dupa cate am aflat nu sunt receptoare "in tara" fiindca koreeni nu reusesc sa livreze ( cererea prea mare ) la timp...eu personal gasesc o aberatie ...mai precis as spune ca vor sa mai stranga sururbul preturilor (si-au dat cu seama ca concurenta este destul de fluida si nu doarme) un punct unde cei LACOMI au luat o decizie care ar umple buzunarele care sunt deja umplute

salutari
                    dan

Comment

salut

pretul de 145 euroi imi pare mic,sa-l vinda cineva in germania.cam atita costa in romania.ce cistig ar avea persoana care l-ar vinde.

Comment

Working...
                      X