PCHOME.RO

Collapse

REZOLVARE PENTRU PROBLEMA PRELUNGIRE SUBSCRIPTIE

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

REZOLVARE PENTRU PROBLEMA PRELUNGIRE SUBSCRIPTIE

Toti cei care doriti sa va schimbati abonamentul sau sa prelungiti subscriptia si nu aveti inca contractele puteti face acest lucru mergand la orice casierie RCS cu seria cartelei !
    Doar la casierii nu si la dealeri

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Unde este caserie RCS in Toplita , Gheorgheni sau Miercurea Ciuc? Ca doar nu m-oi duce la Bucuresti pentru atat!
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Comment

Crezi ca toate caseriile au primit directiva si si-au insusit-o ca atare sa nu ma duc pe la caserie sa ma plimb iara de 5 ori cum am patzit cu un alt contract.

P.S. Tipa de la caseria RCS Sibiu mia zis ca daca am un abo imi poate da unu in custodie... i-am zis ca am unu da de la un dealer, ea o zis ca nu stie da intreaba... stii tu ceva Fanta?

Comment

Puteau si astia contracta cu vre-o banca ceva ca si mobilii, sa emita factura si sa poti merge frumos la banca sa platesti! E ridicol sa trebuiasca sa te duci la dracu-n praznic sa-ti platesti abonamentul. Aici ii stimez pe Focus ca au adoptat sistemul pre-platit!
        1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Comment

Re: REZOLVARE PENTRU PROBLEMA PRELUNGIRE SUBSCRIPTIE

Originally posted by Fanta
          Toti cei care doriti sa va schimbati abonamentul sau sa prelungiti subscriptia si nu aveti inca contractele puteti face acest lucru mergand la orice casierie RCS cu seria cartelei !
          Doar la casierii nu si la dealeri

Fanta
          RDI Team
          Eu exact asa am facut si iata ca acum am note-10 pe toate programele...

Comment

@ Fanta
            Mai bine nu publicai stirea asta!
            Dom Director are si Piciul o intrebare:
            Ai probat linia se shering care ti-a fost pusa la dispozitie,sa nu-mi spui ca nu sant rezultate pozitive ca nu te cred
            Toata stima fratilor si sa auzim numai de bine despre ce ne dorim mai toti membri acestui forum,care trebuie sa recunoastem,este cel mai tare
            Piciul Alcoolistul
            Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Comment

AirBoy mie mi se pare foarte clar ca si sistemul DIGITV e pre-pay , platesti inainte vezi.. nu.. nu vezi

Comment

Eu am platit inainte si tot nu vad...

Comment

Originally posted by zozosat
                  Eu am platit inainte si tot nu vad...
                  Frate ai sunat la faimosul numar si nu ti-a activat cartela
                  Si Piciul a patit cu al doilea kit dar sa rezolvat

Comment

De doua zile sun la fiecare 30 de minute si nimic...Cred ca o sa am o factura Romtelecom foarte incarcata...

Comment

Originally posted by zozosat
                      De doua zile sun la fiecare 30 de minute si nimic...Cred ca o sa am o factura Romtelecom foarte incarcata...

Atunci mai asteapta frate inca o luna si poate ne mutam la Focus or fi mai profesionalisti decat RCS

Comment

@ALL
                        DACA VEDETI SAU NU VEDETI ! DACA ATI PLATIT SAU NU ! E NUMAI PROBLEMA DUMNEAVOASTRA ! EU DOAR V-AM ANUNTAT.CLAR ? IN REST REZOLVATI-VA PROBLEMELE DIRECT CU RCS.
                        LISTA CU CASIERII ESTE AICI : http://digitv.ro/Dealeri/Rcs.phtml
                        Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
                        Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

Originally posted by AirBoy
                          Unde este caserie RCS in Toplita , Gheorgheni sau Miercurea Ciuc? Ca doar nu m-oi duce la Bucuresti pentru atat!
                          AirBoy cand vii la Sfantu Gheorghe ne intalnim?

Comment

wow fanta incepe sa-si piarda rabdarea.....devine carbogazossssssss...........acuma trebe' sa sara focussssssss sa faca fsssssss.....ca orice altceva in frumoasa noastra tzara.....

PS: numa' sa nu inceapa romanii se se adune prea multi sa creada astia ca fac mitinguri neorganizate....
                            Tomorrow's just your future yesterday!

Comment

Originally posted by MrMxyzptlk
                              Originally posted by AirBoy
                              AirBoy cand vii la Sfantu Gheorghe ne intalnim?
                              chiar daca nu ajung curand acolo, trebuie sa rezolvam cumva.

Comment

Working...
                              X