PCHOME.RO

Collapse

HSS-1160NA

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

HSS-1160NA

In premiera va oferim fotografi cu noile ambalaje ale receptorului HSS-1160NA .
    Nu am avut timp de teste sa va spun ce aduce nou aceast model.

Tineti aproape !
    Receptoare la MIROSAT spre sfarsitul saptamanii
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

ce stie in plus "conserva II" ?
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Comment

pret?
      si vor merge cartelele pe care le avem acuma in ala nou?

Comment

@luky

Sper ca de data asta sa nu ai drepatate si sa putem si noi sa vedem in continuare GigiTV

Comment

Luky ori faci pe prostu ori vrei sa faci scandal ca de obicei.Tu chiar crezi ca cei de la Intelsat vor face o astfel de modificare ? Nu te-ai prins ca Fanta a facut misto de noi ca sa scape de astia de afara care il bat la cap cu kituri,treaba asta mi-a spus-o chiar el pe messenger.Tu chiar crezi ca vreodata cineva de la RCS sau EmilG te vor baga pe tine in seama ? sa fim seriosi,ei inca traiesc in Romania,noi sa ne bucuram ca DTH-ul romanesc e disponibil si afara,in rest numai gargara de 2 lei.

Comment

parerea mea:
            am pierdut 200 euroi,fiind de afara am pierdut mai mult !
            Daca RCS si Intelsat fac un deal de a restrange aria de acoperire (ma indoiesc,cine este RCS sa discute cu Intelsat de la un asemena nivel ?) atunci RCS-ul va umbla prin tara sa culeaga ratele lunare de la cei cccativa abonati ce vor sa plateasca 80 dolarei in...rate

DTH RCS-ul este falimentar fara cei de afara ! !

Si...ei stiu asta ! !

Cu respect...

PS
            Nici pana la ora asta nu am semnat un contract cu Mirosat sau RCS,in afara de o bucata de hartie,scrisa de mana !
            Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Nu inteleg cum poate cineva sa creada faptul ca Intelsat "strange" spotul. Imaginativa ce s-ar intampla cu dth-urile din alte tari care dau in acelasi satelit. Ar renunta Intelsat la toti clientii din alte tari, ca sa ce? Ca sa ii satisfaca lui Fanta gluma. E buna rau asta.

Comment

teoretic se poate "strange" spotul insa nu numai cei de afara ar avea de suferit ci si abonatii din RO ...

Comment

Nici asta nu e in stare sa memoreze audio 2!

Comment

Originally posted by satvisor
                    Nici asta nu e in stare sa memoreze audio 2!

Oh shit! Eu zic ca asta e cel mai mare BUG al conservelor!
                    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Comment

audio 2

Avem in pregatire o noua versiune de soft care rezolva cam toate problemele sesizate de voi, inclusiv cea cu audio 2. Se va intimpla in curind si o vom anunta corespunzator. A durat mai mult decit ne-am dorit, dar am vrut sa fim siguri ca nu aduce probleme suplimentare.

Comment

Re: audio 2

Originally posted by nicky
                        Avem in pregatire o noua versiune de soft care rezolva cam toate problemele sesizate de voi, inclusiv cea cu audio 2. Se va intimpla in curind si o vom anunta corespunzator. A durat mai mult decit ne-am dorit, dar am vrut sa fim siguri ca nu aduce probleme suplimentare.
                        Asa,de curiozitate:cine are access la firmware original,cine are drept sa modifice soft-ul ,cei din RO sau vine pre de la mama lui ! ?
                        Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Re: audio 2

Originally posted by nicky
                          Update de soft si pentru 1120 ? Daca da, atunci e o veste buna, mai ales daca rezolva problemele cu lista de programe/frecvente si loop-out in standby.

@rolion
                          Bineinteles ca cei de la rcs au sursele, sau de unde crezi ca stie receiver-ul ca trebuie sa trateze "altfel" programele din pachetul DigiTv (adica sa le puna pe primele pozitii in lista de programe, iar pe restul de la 100 in sus).

Comment

Daca tot ne asculta pasurile, @nicky, please o optiune "Get box Key!" in meniul de Installation!

Comment

nicky crede-ma cand zic ca asteptam cu mare interes. si vino inapoi aici dupa lansare ca sa stii care vor fii cele mai noi BUGuri ...

Comment

Working...
                              X