PCHOME.RO

Collapse

Bad news

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Bad news

Din sursa sigura nu vor fi programele Media PRO in pachetul Focus SAT.
    Astai de la Pro sunt cei mai mari rahati pentru ca fac jocul lui Gigi TV.

Media Pro = infumurati cu motz in frunte si datorii la stat!
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75°E <> 30°W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Comment

Asa infumurati cum sunt , da` tot a stat lumea 2 nopti sa pandeasca intrarea in DTH . De ce ?

Comment

Originally posted by KingBlana
        Asa infumurati cum sunt , da` tot a stat lumea 2 nopti sa pandeasca intrarea in DTH . De ce ?
        Parerea mea : DE FRAIERI

Comment

au fost nevoiti sa stea cai omora nevestele fara acasa tv ,saracutele sa nu vada acasa tv
          Fiti Aliati
          Dreambox

Comment

@KB!
            Iti spun eu de ce.
            Pentru ca au vrut sa urmareasca "LIVE"cum RCS-ul nu-si va tine promisiunea (14 apoi 17 s.a.m.d).

cico

Comment

De vaca!

Comment

nu stiu cit de sigure sunt sursele... eu stiu ca media pro da si la 7 dth-uri semnal prin fibra cu plata corespunzatoare a tarifelor si acces la baza de date...eu cred ca nu ei sunt cauza...poate focus...care are intradevar probleme...

Comment

Bah @Ruladah ... tu cine puiii mei esti de ai surse asa de sigure? Nu te pezinti un pic si la noi casa stim cu cine avem de-a face ...? Sau esti pe schimbul lui @Calin79?

Comment

Originally posted by nrares
                    Parerea mea : DE FRAIERI
                    eu recunosc

Comment

Working...
                    X