Noile programe si pachetul Extra 2 in pachetul DIGI TV

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Noile programe si pachetul Extra 2 in pachetul DIGI TV

Le asteptam cu nerabdare
    Daca frecventa de la tp3 este 12643 atunci de maine ar trebui sa intre in locul celora care sunt acum (de pe tp2) asa este

am fost la RCS azi. daca vrei pachet complet, inclusiv Extra II si ai platit deja abo pe luna aprilie atunci trebuie sa platesti diferenta !

si am intrebat daca se lanseaza sigur, maine, si raspunsul a fost: "Ori maine, ori la inceputul saptamanii viitoare" ... GRRRR

Comment

Astea sunt raspunsurile in Romania
      "Ori maine, ori la inceputul saptamanii viitoare"
      Ca sa aiba o scuza tot timpul in caz ca se amana.
      Daca trebuie platita diferenta atunci tre sa dau un tel pt ca eu sunt in 'cizma'

Comment

am stat noaptea trecuta pana pe la ora 3 dar n-am vazut nici urma de TESTE pe TP3...
        Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
        Optibox Spider HD
        HSS-7160NA (DigiTV)
        90E - 34,5V

Comment

eu am stat sus in noaptea de duminica-luni ... noroc ca m-am culcat la 1

Comment

Originally posted by MrMxyzptlk
            am fost la RCS azi. daca vrei pachet complet, inclusiv Extra II si ai platit deja abo pe luna aprilie atunci trebuie sa platesti diferenta !

si am intrebat daca se lanseaza sigur, maine, si raspunsul a fost: "Ori maine, ori la inceputul saptamanii viitoare" ... GRRRR

Crezi ca ei stiu atat de multe?
            Cel mai in masura e Emil G., sau Fanta, dar eu nu cred ca se mai amana

Si ce daca e vant …
            Si ce daca sunt ploi
            Nu ne vom opri din noapte in zori

Ne-ati dat puterea
            Ne-ati dat speranta
            De a fi-mpreuna mereu…..

ETERNA MAXIMA

Comment

Din partea mea,sa nu puna nici un prog. in plus,dar sa folosesca transp.3 pt. prog. care exista.(pt. o calitate mai buna a semnalului)
              Dreambox 900 4K / Nvidea Shield StreamBox

Comment

Lamuriti-ma si pe mine.E protv si acasa in digitv in acest moment?
                Daca da,dati-mi si mie frecventa sa scanez pe Strongul meu 4155 evo si daca gasesc aceste canale,ma duc si ma abonez.Cadou pentru muiere...

Comment

Da, azi au intrat ProTv si Acasa (12643-27500). Plus inca AXN,ProCinema si inca 5 -cinci- programe unguresti pe langa deja existenta Duna.Deja e necesar sa-mi caut un dictionar

Comment

Working...
                  X