PCHOME.RO

Collapse

asta nu e bine deloc

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

asta nu e bine deloc

www.digitv.tk
    sigpic

Stai linistit ca astia nu au avut marfa niciodata.Am sunat la ei de patru ori si mi-au spus ca fac lista si doar asa aduc.Cred ca s-au lasat pagubasi.

Comment

tot nu e bine.
      sigpic

Comment

lucky

Si cum vrei sa il blocheze, ca e in afara. Dureaza daca e sa faca legal ceva impotriva.
        "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not
        sure about the former" - Albert Einstein
        Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

"Really, I'm not out to destroy Microsoft. That will just be a completely unintentional side effect." Linus Benedict Torvalds
        Linux is like a wigwam - no Gates, no Windows, and an Apache inside

Comment

lucky

stiu, dar de cand merge in romania ceva ca lumea si repede :P
          "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not
          sure about the former" - Albert Einstein
          Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

"Really, I'm not out to destroy Microsoft. That will just be a completely unintentional side effect." Linus Benedict Torvalds
          Linux is like a wigwam - no Gates, no Windows, and an Apache inside

Comment

Ce va luati ma de el vezi sa nu va ajunga blestemul @nanok
            Acu pe bune, stiu pe mai multi care au dat comanda la ei si asteapta si acum sa primeasca un raspuns

Adrian.

Comment

Cu astia am vorbit eu la telefon si au spus ca vand asa ceva NUMAI DACA vin ei sa monteze antena Doar receiverul+carte nu vand. Au explicat ca acesta este castigul lor, MONTAJUL Asta s-a intamplat acum o luna ,probabil ca intre timp s-au evaporat ... Acest lucru era valabil pt. Germania Din pacate nu mai am nr. de telefon ,nu a fost ceva important.

Flavius.

Comment

nr de tel e de mobil din belgia mi-a spus o operatoare!
                Everyday you learn something new!

Comment

Este un proverb romanesc care spune ceva despre persoanele care au grija altora si despre calul la drum lung ...

Comment

Respectivul a spus ca il cunoaste pe FANTA

Comment

Personal nu stiu pe nimeni din Belgia.
                      Nu stiu de ce se agita spiritele pentru ca respectivul nu a primit distributie oficiala de la RCS sau din alta parte.Daca omul s-a dus la casieria RCS a cumparat in punga 5 receptoare si le-a scos afara e greu de urmarit si de contracarat asemenea practici dar ele nu reprezinta o omenintare serioasa sa adresa afacerii lui RCS ,decat poate la nivelul imaginii.
                      Eu am discutat aceasta problema cu responsabilii RCS si le este cunoscuta.Ei vor actiona doar in momentul in care au dovezi ca se practica comert cu echipamente DIGI TV.Ganditi-va ca in 2 ore imi fac si eu site in care anunt ca vand Premiere.O sa vina vreun neamt la mine sa ma impuste ? Poate doar Luky sau poate miloo "udemeristul" .

Fanta
                      Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
                      Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

Originally posted by Fanta
                        Ganditi-va ca in 2 ore imi fac si eu site in care anunt ca vand Premiere.O sa vina vreun neamt la mine sa ma impuste ? Poate doar Luky sau poate miloo "udemeristul" .

Fanta

Dreambox 900 4K / Nvidea Shield StreamBox

Comment

Originally posted by Fanta
                          Ganditi-va ca in 2 ore imi fac si eu site in care anunt ca vand Premiere.O sa vina vreun neamt la mine sa ma impuste ? Poate doar Luky sau poate miloo "udemeristul" .
                          Das ist Himmelschrein . Wie kann ich helfen.

Adrian.

Comment

Ca venii vorba si s-a pomenit numele meu pe aici

Stati linistiti la locurile voastre ...
                            cand o sa vând eu receiverele de la RCS o sa va anunt si pe voi ...

pentru ceilalti care s-au ridicat in picioare: stati jos

câinele moare de drum lung ..

PS nu vad unde este legat numele meu chestiunea in cauza? Oare nu e vorba de "razbunarea" lui lache-luchi ca l-am tavalit mai deunazi prin colb si l-am facut de ?
                            Numai puneti botu' asa de usor ..poate ca am gresit si eu ca am "promovat" site-ul pe oaresce forumuri si liste de discuti da de aici si pana a spune ca eu sunt in spatele site-ului e distanta lunga ...

„…acest delir, această lume nebună a gadgeturilor, a fetişurilor care încearcă fiecare să imprime eternităţii o valoare şi să facă dovada unei mîntuiri prin lucruri şi a lipsei mîntuirii prin har.“ - JEAN BAUDRILLARD ¶Root is a state of mind¶

Comment

Working...
                            X