PCHOME.RO

Collapse

preturi focus sat cluj

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

preturi focus sat cluj

Astazi am fost la Intersat Cluj si mi s-a spus ca un receptor kaon costa 6900000 (cine este neinformatul care a zis ca acesta este in cluj la pretul de 3500000). am mai aflat ca abonamentul va fi in jur de 7 usd.
    Dragostea incepe cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.

se pare ca nu citesti cu atentie ce scrie, altfel aflai deja ca a fost o greseala a magazinului
    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not
    sure about the former" - Albert Einstein
    Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

"Really, I'm not out to destroy Microsoft. That will just be a completely unintentional side effect." Linus Benedict Torvalds
    Linux is like a wigwam - no Gates, no Windows, and an Apache inside

Comment

@Dany_Strong 4155 Evo

Daca persoana despre care vorbesti sunt eu ... AM SPUS NUMAI DACA ... atunci sa sti ca neinformata ii mahta, care habar nu are ca te-o nascut si tu ca nu sti pe ce lume traiesti.

http://www.********.com/f2/viewtopic....r=asc&start=80

Citeste ce scrie @epy la jumatea paginii 5 si poti citi ce se scrie si pana pe pagina 6.

Pretul impus de FOCUS este sfant peste tot si nu se da inapoi ... 6.900.000 lei. Si la Sibiu ii la fel pretul ...

Dar eu stiu ca nu la mine te refereai ....

Comment

Ovex vad ca esti cam nervos in ultimul timp, nu iti merge treaba cu Focussat cum ti-ai dorit?

"Really, I'm not out to destroy Microsoft. That will just be a completely unintentional side effect." Linus Benedict Torvalds

Comment

@Thor819

Inca nu. Toti FOCHISTII estem in faza de teste, secrete si pregatiti de lansare ... Nu se renunta la pretul ala din mai multe motive ... deoarece in prima faza KAONUL este 3 ori mai puternic decat conserva, in a doa faza va mai de 5 ori ... si peste o luna jumate te vei duce si tu sa iei unu ...

Pana atunci nu moare nimeni ... Sa nu-mi spui ca s-o retras STRONG de pe piata din Romania din cauza lui HYUNDAI ca ma apuca rasu rau de tot ...

Comment

Sa ma anunti si pe mine cand treceti de faza de TESTE

Comment

cum bine zice @ovex in curind veti arunca conservele si veti lua si voi ficus nu zic mai mult si ii rog si pe ceilalti sa se abtina sa mai comenteze ceva pe forum

Comment

Dany_Strong 4155 Evo unde se vand d`alea in Cluj ? Hai serios , se vand ? De unde pana unde Intersat e in lista de distribuitori oficiali anuntata pe site la ei ?

Comment

N-o fi pe lista ....

King-ule ! n-o fi pe lista da zau ca acolo se gaseste ! Si pe vremea lui Ceau' pe liste erau tot felul de bunatati ... pe tejghea se sprijinea vanzatoarea !
                  Chiar asa ! este la doi pasi Donath 95 cu program "nine to five" !

Comment

@toti sustinatorii cacatului de FOCUS

ciocu mic ca imi bag ..... deocamdata RCS e cel mai tare. Poa sa vina FOCUS si cu drembox ca tot o pula o sa faca. Sa va fie clar .... DEGEABA vine FOCUS cu receivere atata timp cat oamenii nu au bani sa le cumpere. Serviciile DTH sunt pentru toti nu doar pentru aia pe care ii dau bani afara din casa. (adica punct am vrut sa zic)

Comment

@stailus

Si tu incepi sa vorbesti porcos mane ?

Comment

Originally posted by ovex
                        @Thor819

Inca nu. Toti FOCHISTII estem in faza de teste, secrete si pregatiti de lansare ...
                        deci fra sa intzeleg ca inca nu sa lansat Focus... a o alta dezamagire.. o alta lansare la apa esuata... sau nu sa spart sampania cand au dat cu ea

Comment

frate ovex m-am cam saturat. stii ca io cand imi exprim opinia o fac civilizat... insa acum m-am enervat rau dupa ce am citit mai ales ce ai scris tu... ma ovexane conserva sau nu iti zic receiveru ala hyundai functioneaza 24/24 la mine acasa din decembrie anu trecut asa ca daca nu aveti ciocu mic asa cum scriam mai sus. E drept ca io nuil fut toata ziua de pe un satelit pe altu si nu adaug transpondere si sterg asa ca vad cand crapa. Merge pe DigiTV si gata si o face foarte bine (punct din nou).

Comment

de acord cu stailus. DTH e pentru toti si ca atare eu zic ca un receptor trebuie sa fie sub salariul minim pe economie. Asa, se poate stie sigur ca orcine poate sa permita. Uita-te la englezi si la Sky. Au ei niste receptoare extraordinare cu DVR si tot feluri de extra, insa pe langa receptoarele extra au unul superieftin, chiar gratuit la unele abonamente care stie ceea ce tre sa stie un receptor DTH: receptioneaza, decodeaza si transmise semnalul mai departe catre TV.

Eu totusi sunt de parere ca Focus Sat va venii cu ceva oferta speciala catre clienti: ori vor avea si ei o alternativa foarte ieftina, or se va putea inchiria receptorul (un lucru firesc dealtfel, de la un operator DTH) ori va fii si la ei ceva rate sau ceva oferta super avantajoasa: pachet full+PPV(cand va aparea), preplatit pt. 24 luni cu receptor gratuit sau asa ceva. Un lucru este clar: asa n-o sa ramane.

Comment

@stailus

Trebuie sa intelegi ca si in IT exista INTEL si AMD ... ultimul ii la jumate pret decat primu si in Rumenia se inghesuie toti pe el. Dar asta nu inseamna ca nu se vinde si INTEL.

APROPO: Calculatoarele tale sunt INTEL sau AMD?

Comment

Working...
                              X