SURPRIZA SURPRIZELOR CEA MAI BETOOONNNN!!!!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

SURPRIZA SURPRIZELOR CEA MAI BETOOONNNN!!!!

Surpriza este ca nu mai apare nici o surprizah ... Nici @FANTA nu ne mai incitah cu nimik ...

Cand am vazut titlul m-am speriat atat de tare incat ficatul si cu splina au facut rocada mica....
    Pe DHT Romania este mania surprizelor. Am crezut ca RCS a dat faliment
    RESpeCT
    RadioMix www.mixcraiova.ro Muzica Dance

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Comment

@JOhNY_DJ

Pai de aia i-am dat titlu pompos la topic Vreau sa vad cata audienta capatah ... Heeee Heeee

Comment

@ovex: vezi sa nu patzeshti ca ciobanu ala ... shi cind o sa ai nevoie cu adevarat de "audientza", sa nu te mai "citesca" nimeni !

Bafta,

Comment

@ovex
          se pare ca m-ai pacalit si pe mine...
          Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
          Optibox Spider HD
          HSS-7160NA (DigiTV)
          90E - 34,5V

Comment

Re: SURPRIZA SURPRIZELOR CEA MAI BETOOONNNN

Originally posted by ovex
            Surpriza este ca nu mai apare nici o surprizah ... Nici @FANTA nu ne mai incitah cu nimik ...
            Mo fanta a anuntat tot ce era de anuntzat... acum asteptam TP3 de la RCS.... CRED CA CEA MAI MARE SURPRIZA E CA .................................................. .................................................. ..
            .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............
            ....

FOCUSSAT nu se mai lanseaza

Comment

@stailus

Special pentru tine ... FOCUS SAT iti va face o surprizahhh si nu se va mai lansa ......

Comment

Personal,insist sa cred ca FOCUS NU SE VOR MAI LANSA... Nu de alta,dar e mai economic asa...chiar si pentru FIRST ROMANIAN DTH PLATFORM...
                1,5 m ;strong 4355 evo + lnb invacom twin 0,3 db;

Comment

@Ovex
                  E buna surpriza ta

Comment

Nu fratilor surpriza este ca scapam de PAX pana ce RCS-ul va emite si pe transporterul numarul 3 si va aparea PRO TV in locul lui!
                    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Comment

Cand berarule ?
                      SUNT CURIOS http://antivirus.itbox.ro/

Comment

@piciul

Ai vazul la Gahgah no. 21, la Stirile Prichidel pe JETIX ... ?

Comment

@ovex

nu te pune cu cel mai mare bautor de bere
                          pai el la o bere, 2, 30 afla tot ce vrea de la fanta si de la baietii de la rcs

Comment

Va anunt oficial ca nu am mai consumat nici o bere cu piciul in ultima perioada.
                            Dar s-ar putea spune ca Piciul mai stie cate ceva.

Fanta
                            Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
                            Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

inseamna ca piciul a baut direct cu baietii de la rcs... a sarit peste tine, @Fanta

Comment

Working...
                              X