PCHOME.RO

Collapse

Nelamurire

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nelamurire

cred ca tipul a vrut sa spuna 185euro dar a vazut "liar, liar" si i-a iesit din gura 385

@luky

Si tu stai sa-l crezi pe respectivul?

Preturile se stiu deja 80 + 15 + 20 para-verzishori ... RCS si MIROSAT sunt firme serioase nu se incurca cu rahaturi ... Sa fim seriosi!

Comment

@luky

In Bucuresti se mai practica magariiiii. Eu am patit sa sun la DIADI si numai de fenta am dat trei telefoane in decurs de 1 ora si am primit 3 preturi diferite la acelasi produs. Pe aia i-am prins ... Dar nu cred ca MIROSAT face figuri ...

Stai sa devin eu DEALER la unu dintre ei si am sa le dau o lectie de CORECTITUDINE LA TOTI. La mine PRETUL ii SFANT si afisat in RAFT, nu purtat prin 10 feluri de oferte, prin te NNNSHPE MII de mape.

Comment

Re: MIROSAT ---> au inebunit

Originally posted by luky
        Cineva a mers la sediul Mirosat din Cotroceni.
        Luky, eu nu sunt bucurestean dar din intamplare am fost la sediul Mirosat si din cate stiu nu se afla in Cotroceni. Intamplator il cunosc si pe unul dintre patronii de la Mirosat. Ce ti-a relatat omul este vraja curata, spune-i sa nu mai manance rahat ca nu-i tine.

Comment

@luky

astea sunt casierii RCS...nici o legatura cu miro-sat...
          cu atit mai mult pretul ala aberant nu poate fi adevarat...

Comment

Bucuresti - Cotroceni
            Sf. Elefterie nr11, Ap1
            Aici e sigur casierie RCS, am fost eu sa iau receptor (de doua ori - ultima data joi) dar ... trebuia sa stau prea mult pina imi venea rindul si nu am avut timp...
            Erau mai multe afise cu preturile : identice cu cele de pe site (rec.=80USD, fara taxa de instalare,etc).
            SHALOM

Comment

cum crezi tu @luky

Comment

daca e asa intr-adevar, nu Fanta sa-l contacteze, ci acel domn sa mearga la sediul central RCS si sa-i prezinte patronului care e situatia si ce fac subalternii.....el va primi un kit gratuit iar angajatul care a cerut pretul ala sa fie scos la pensie...
                Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
                Optibox Spider HD
                HSS-7160NA (DigiTV)
                90E - 34,5V

Comment

Nu ma intereseaza ce spun rau sau bine voitorii despre sponsorul nostru MIROSAT.Va garantez insa ca nimeni nu a cumparat de la MIROSAT un kit cu un eurocent mai scump decat pretul oficial RCS.
                  In rest asa cum v-am spus nu ma intereseaza.

Fanta
                  Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
                  Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Comment

Sa puna la sediul MIROsat un banner mare cu sigla firmei sa nu confunde lumea mirosat`ul cu cine stie ce ... sediu RCS

Comment

Dupa cum se pune problema ,cred ca era vorba despre sediul FOCUSSAT...ca stau EXCELENT la TARIFE ,baietii...
                      1,5 m ;strong 4355 evo + lnb invacom twin 0,3 db;

Comment

@ciprian_73

Bah cipriane ... tra sa dai de beut ... ca faci in curand 100 de posturi IMBECILE

Comment

Ma bucura faptul ca posturile n-au legatura cu POSTURA... Cat priveste adjectivul,stii cum e,cine se-aseamana se-aduna
                          S-auzim de bine

P.S.Nu ma deranjeaza sa dau de baut,m-ar deranja ca cineva din preajma mea sa-si bea mintile...
                          1,5 m ;strong 4355 evo + lnb invacom twin 0,3 db;

Comment

poate vroia antena montata pe Caraiman sau pe Insula Serpilor..
                            Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
                            Optibox Spider HD
                            HSS-7160NA (DigiTV)
                            90E - 34,5V

Comment

@luky

Ca sa-ti zic asa ... la noi saptamana o inceput foarte bine ... 2 telefoane primite o adus doua kituri montate in afara Sibiului ... si culmea, kiturile cumparate din BUCA-REST ... daca ma cauta baietii tot asa, incepe sa-mi para rau ca mi-am pierdut vremea cu discutii despre CONTRACTUL ala penibil ... Si la mine sunt preturi in limita bunului simtz ...

Pai daca analizam ce spui tu ... ... BUCURESTI cu MAGNETICUL kilometru 0-ZERO-0 ... METROPOLA de la granitza RASARITULUI cu APUSUL si viceversa ... unde s-o nascut SPAGA, MITA, TZAPA si BAIRAMUL ... nu este orasul unde sa se lucreze cu 20 de para ...

Avand in vedere ca receiverul, antena si lnb-eul costa 100 para, m-i se pare normal ca instalatul sa coste restul de 285 de verzishori.

La sa trimita RCS faxuri cu contracte pana nu mai poate, ca baietii de sub nasul lor ii face ca la carte ... Heeee Heeee

Comment

Working...
                              X